Anasayfa Köşe Yazarlarımız Severim düştüğü yerden kalkan yiğidi Sayın Kalko

Severim düştüğü yerden kalkan yiğidi Sayın Kalko

kadirkoc

Sevgili okurlarım, çok didiştim, takıntılı biriyim, bir olay yada özne’ye inandığımda onu sonuna kadar savunurum, hele bu özne güçlü bir yapıyı temsil ediyor sa duramam yerimde.
Buna rağmen geriye dönüp kendime öz eleştiri elbet te yapıyorum, keşke bunu demeseydim, keşke bunu yazmasaydım dediğim oluyor.
Sayın Kalko’yla davalık olduk, hatta iki tane davalık olduk, ikincisin de uzlaştırmacı tayin edildi, bana “ya abi şu cümlen sana yakıştı mı? ne gerek var bu sözü söylemene” dediğinde keşke yer yarılsaydı bende içine girseydim, o an düşündüm o kadar ucu açık cümle kullanmışım ki en hafif tabirle eşeklik etmişim diye düşündüm.
Bu cümleye rağmen Sayın Kalko uzlaşmayı kabul etti, bana ağabey derken, ağabeylik etti.
sevgili okurlarım, şimdi Ümit Kalko nereden çıktı diyebilirsiniz, biraz önce kendisini aradım, sesinden o muhteşem tonlamayı aldım ve inanın çok mutlu oldum, benim uzaktan tanıdığım, yada bana anlatılan egoist, kendini beğenmiş Ümit Kalko diye biri yokmuş zaten, Anadolu’nun bağrından çıkmış yağız bir delikanlı çıktı her konuştuğumda karşıma, evet sevgili okurlarım bu delikanlı küllerinden yeniden doğuyor, Kavram okullarını aldı,Kavram okulları kim? 45 yıllık geçmişi olan devasa bir kurum, inanın bekliyordum, Kalko gibi adamlar düştüğünde kalkacak adamlardır, hatta düştüğü yerden kalkacak adamlardır.
hayatın her anı ders almamız gereken anlardır, dün sıfırdan Mektebim okullarını yaratan adam, bugün Kavram okullarını Avrupa’da bile zirveye taşıyacaktır.
Sayın Kalko’dan öncelikle Kavram okulları Silivri Kampüsü bekliyorum, hatta rica ediyorum.
Sonrasında hakkını helal etmesini sizlerin huzurunda istirham ediyorum.

You may also like