Anasayfa Genel ŞEREFSİZLİK!

ŞEREFSİZLİK!

kadirkoc

Sevgili okurlarım, 21 gündür yazı yazmıyordum, bilinçli bir tercih yaparak böyle bir karar aldım.

İlk yazı konusu olarak İlçe gündeminde siyasi konuları yazacaktım, lakin dün Silivrispor tesislerinin soyulması beni bu yazıyı yazmaya itti.

Konuştuğumuzda “Biz Silivriliyiz, Silivrisporluyuz” derken kendi kulübümüzü soyuyoruz, dün bu kulüpten hırsızlık yapanlar Adana Kozan’dan gelmedi, maçı gelip izleyen, tesisin içini bilen birileri tarafından yapılmış bir olaydan bahsediyorum.

Bizim adabımızda düşene vurmak yoktur.

Allah hırsızın bile adaplı’sını versin

Futbol takımı küme düşmüştür, zaten bir çok konuda darbe vurulmuş Kulübe bir darbe de hırssızlar tarafından vuruldu.

İlginç bulduğum bir başka konu ise, tesislere hırsız girmiş birileri bunun üzerinden yönetime saldırması, pusuya yatmış sırtlanı aklıma getirdi.

Ne oluyor arkadaşlar, hırsıza tek kelime etmiyorsunuz, ayıptır yaptığınız.

Yönetime talip olabilirsiniz, bu en tabii hakkınız, yönetimsel eksiklikleri eleştirmek te hakkınız ama hırsızla aynı kulvardan ateş etmek ne oluyor?

Dün gece olayı ilk duyduğum andan itibaren sabaha karşı saat üç’e kadar tesisde Emniyet güçlerimizle beraberdim, hatta çok daha ileriye gidecek çalışmalar yaptım.

Olayı kamuoyuna saat 11 gibi duyurdum, madem ki bu kadar büyük Silivrisporlusunuz gelip neden bakmadınız, neden merak edip “ne oluyor” diye arayıp sormadınız.

Ben gecenin saat Bir’inde şüpheli kovalarken, Kulüp Başkanı hayatını tehlikeye atarken neredeydiniz?

Adam çoluk çocuğunun rızkı olan 1 Milyon parayı kulübe vermiş, yetmemiş dün gece hayatını tehlikeye atmış, siz sosyal medyadan atıyorsunuz, ayıptır kardeşim.

Her türlü eleştirimi yaparım ama düşene asla vurmam, düşmanım bile düştüğünde, elinden tutar ayağa kaldırıp öyle vururum, bize büyüklerimiz böyle öğretti.

Sayın Taylan Güraslan; açıklayın kardeşim Genel tarihini, kim kaç okka görelim.

Son olarak dün gece ki çalışmalarından dolayı Emniyet Müdürlüğü ekiplerine teşekkür ediyorum, bizzat görerek deneyimledim ki, Silivri Polisi gerektiğinde hayatını ortaya koyarak bizlerin güvenliği adına çalışıyor.

Tüm Silivri Emniyet Teşkilatına saygı ve sevgilerimi sunuyorum. İYİ Kİ VARSINIZ

You may also like