Anasayfa GÜNDEM Sen oyna Taylan güraslan

Sen oyna Taylan güraslan

kadirkoc

Sevgili Silivrispor sevdalıları, iyisiyle kötüsüyle ilk yarı bitti, şayet lig böyle bitmiş olsaydı Silivrispor amatör kümeye düşmüştü.

Başarısız bir ilk yarı geçirdik, pandemi gerekçesine kimse sığınmasın bütün takımlar eşit şartlarda mücadele etti.
Başarısız olan bu takımı en başta Sertan Güriz kurdu, Taylan Güraslan ve yönetimi transferleri yaptı, takımı kuran Sertan hoca başarısız oldu ve bunun da bir sonucu olmalı.

“Dere geçerken at değiştirilmez” derseniz, size derim ki, şayet o dereyi geçerken, o atı değiştirmezsen, at’ta sende boğulursunuz.
İkinci yarı için rakipler ciddi transferler yapıyor, yapacak, son sıradaki Sultanbeyli geçen yıl Silivrispor da 17 gol atan Emrah transferini yaptı bile, ikinci yarı çok daha zor bir lig bizi bekliyor.
Sosyal medya hesaplarında “körler sağırlar birbirini ağırlar” misali paylaşımlar yapmak sizleri kurtarmaz, şimdi takıma uygun transfer yapma zamanı.
Taylan Güraslan Başkan sana diyorum, Mürsel Türk ikinci Başkansın sana söylüyorum, Belediye Meclis Toplantılarında gol üstüne gol atan Sayın Belediye Başkanı sana işittiriyorum, lafla peynir gemisi yürümez yapın transferleri umudumuz artsın.
“Başkanımız arkamızda” diyerek Kulübü Belediyespor haline getirdiniz, görelim bakalım Belediyeniz kaç transfer yapacak takıma.
Bu Kulüp küme düşerse hepiniz altında kalırsınız, taraftar “Sen oyna Sertan sen oyna, sen oyna sen Taylan sen oyna, çık oyna Mürsel çık oyna, vurduğun gol olsun Volkan” diye bağırmaya, söylemeye başlarlar, benden söylemesi…

You may also like