Anasayfa Genel Sen neymişsin Bayburtlu

Sen neymişsin Bayburtlu

kadirkoc

Sevgili okurlarım, İlçemizde Bayburtlu adında bir inşaat şirketi var, bu şirket iskan alamıyor olmasını ranta çevirmiş, özellikle Dremm Of Silivri sitesinde soygun düzeni kurmuş.

Bu sitede oturanlar dayanamaz hale geldiğinden olsa gerek haklarını mahkeme yoluyla aramaya çıkmış, ilk duruşma Kasım Ayı içerisinde olacak.

Bayburtlu İnşaat, Maya Emlak ortaklığında sitede her istediklerini yapıyor kimse itiraz edemiyor.

Örnek vermek gerekirse ortak kullanım alanında siteye ait Büfe yapılmış kirasını cebe atıyorlar, Otopark alanına yıkama yapılmış kirası ortada yok, Spor Salonu kiralanmış, site sakinleri spora gidemiyor ama site sakinlerinde 820 TL aidat alınıyor, oysa bu kiralan yerlerden elde edilen gelirler aidatı yarı yarıya düşürür, bu arkadaşlar bırakın hesap vermeyi resmen Derebeylik kurmuşlar.

Siteye dışarıdan hiçbir emlakçı alınmıyor, alım, satım, kiralama sadece Maya Emlak tarafından yapılıyor, Kanunla korunan rekabetçilik ortadan kaldırılmış, rekabetin ortadan kaldırılması bile tek başına Kanun yararına müdahale hakkı verir.

Genel Kurul yapmışlar bir kişi 50 kişinin yerine oy kullandı iddiaları ortada dolaşıyor ama Bayburtlu İnşaat yetkilileri kafasını kuma gömmüş ceplerine giren paraya bakıyor.

Yıllardır Bayburtlu İnşaatın usulsüzlüklerini sizlere anlatıyorum hatta boğazım yırtılır gibi anlatıyorum almayın kardeşim bu adamlardan daire yada dükkan.

Gidin Saral’dan alın gelin Atabek’ten alın olmadı Merdanoğlu’na gidin ama Bayburtlu’dan uzak durun bu adamların sizleri mağdur etmesine daha ne kadar prim vereceksiniz.

Otoparkı pire basmış, Kuyu suyu şebeke suyuna bağlanmış, yağmur suyu sel olmuş merdivenlerden akar olmuş siz halen bu adamlardan daire alıyor ve mağdur oluyor ve bana geliyorsunuz,bana değil, göz yuman Belediyeye gidin, hakkınızı arayın kardeşim.

Benim elimden ancak bu kadarı geliyor, yazıyorum, konuşuyorum ve size sizin sorunlarınızı anlatıyorum, kısacası  benim adım Hıdır, elimden gelen budur…

You may also like