Anasayfa Genel Sen dur Berker Esen

Sen dur Berker Esen

kadirkoc

Sevgili okurlarım, Genel Seçim sürecini bitirdik, bu sürecin sonunda Sayın Genel Başkanın istifa etmesi gerektiğini belirttim, halen de aynı noktadayım.

Bazı Partili arkadaşlarım Genel Başkana yaptığım eleştiriyi kabullenemiyor.

Genel Merkez bu süreci doğru yönetememiştir, bunun faturası elbette Genel Başkana kesilmeli, bunun sebepleri olması, Hükümetin Antidemokratik uygulamalarının etkisi inkar edilemez ama bunları öngörmesi gereken Genel Merkezdir.

Biz Gelelim Silivri ye

Berker Esen bu süreci çok başarılı geçirmiştir. Diğer partililerin bile takdirini kazanmış İlçe Başkanına sahibiz.

Kurultay süreci başlamıştır, her üye İlçe Başkan adaylığını gönlünden geçirmelidir, bu benim bile aklımdan geçebilir ama aklımdan geçtiğinde “Ben Berker Esen den daha iyi ne yapabilirim” dediğimde “Hiç bir şey” diyorum. Kişi en iyi kendini bilir Berker Esen sempatik tavırları, donanımı, hitabeti, gerektiğinde partinin hakkını savunmada ki inadıyla İlçe Başkanlığına çok fazla yakışan bir kardeşimizdir.

Sevgili CHP li dostlarım, Berker Esen önümüzdeki yıllara damgasını vuracak birisidir, böyle değerleri kaybetmemeliyiz.

Ayrıca Berker Esen Partimizin oyunu yükseltmiştir bu durum gözardı edilmemeli, tek adayla kurultaya giderek güçlü bir yönetimle kurultayı bitirmeliyiz ve hiç vakit kaybetmeden önümüzdeki yerel seçimleri kazanacak çalışmalara başlamalıyız.

You may also like