Anasayfa Köşe Yazarlarımız Sen buna cevap ver Soylu!

Sen buna cevap ver Soylu!

kadirkoc

Sevgili okurlarım, son dönemlerde Ülkemizde Uyuştucu almış başını gidiyor, sokağa çıkan hiç kimse kendini güvende hissetmiyor, polis, asker f tipi hainlerle yatıp fetö’yle kalkıyor, operasyon üzerine operasyon yapılıyor.

Mafya muteber vatandaş olmuş, İstanbul’un göbeğinde cinayetler işleniyor, nerdeyse silahı olmayan adam yerine koyulmayacak duruma gelmişiz, Sayın Soylu sadece nutuk atıyor.

Geçtiğimiz yıllarda Zindasti aşiret liderinin kızı ve şoför’ü öldürüldü, Zindasti Uluslararası uyuşturucu baronu, bu adamın Türk vatandaşlığına alınmasına Burhan Kuzu kefil olup imza atıyor ve uyuşturucu Türkiye de zirve yapıyor.
Geçtiğimiz günlerde Zindasti’nin kızı ve şoför’ünü öldürdüğü iddiasıyla aranan İlhan uygan, Bağdat Caddesinde infaz edildi.
İlhan uygan İnterpol tarafından kırmızı bültenle aranan birisiydi, Dünyanın Dört bir yanına mesaj çekip bu adamı bulun diyen bir Ülke görüntüsü veriyorduk. Ne hikmetse aradığımız suçlu Bagdat Caddesinde ailesiyle kahvaltı yapmaya gelmişti, Bagdat Caddesi adım başı polis olan bir bölge, kimden ne tür güvence aldıysa artık buraya gelmekte bir beis görmemişti, kendini bu derece güvende hisseden İlhan Uygan Zindasti’yi hesaba katmamış olacak ki çocuğunun gözleri önünde öldürüldü.
Kırmızı Bültenle aranan birini bulamayan Emniyet teşkilatımız aynı gün içinde olayın faillerini buldu.
Sokağa her çıktığımızda tanımadığımız birini görünce “acaba bu hangi suçtan aranıyor” diye düşünmeden edemez hale geldik.

Bizi böyle düşündürenlerin sorumlusu ise Süleyman Soylu’dur, konuşmaktan başka bir işe yaramayan Sayın Soylu bugün yasadıklarımızın suçlusu olan kişidir.
Siyasi ahkam kesmekle güvenilir olamazsınız Sayın Soylu, Ülkedeki suç oranı sizin başarınızı ortaya koyan yegane şeydir…

You may also like