Anasayfa Asayiş Selfie Başkanları

Selfie Başkanları

kadirkoc

Sevgili okurlarım, sabır güzel özelliklerden bir tanesi, gördüğüm gerçekler ve davranışlar beni sabırsız bir adam yaptı.
CHP Silivri İlçe Başkanı olarak Sevgili kardeşim Berker Esen seçildi, kendisinden son derece umutluyum.
Umutlu olmam onun yaptıklarını eleştirmeyeceğim anlamına asla gelmemeli.
Bir yazar olarak toplumun görüşlerini alıp ona uygun dil kullanarak etkili ve yetkili kişileri uyarma görevim var.
Sayın Başkan bizim toplumda cenaze merasimleri son derece önemsenir, böyle de olmalı, ama siz 200 bin nüfuslu Silivri CHP İlce Başkanısınız, her cenazeye her düğüne gitmeniz cenaze ve düğün sahipleri tarafından çok da olumlu bulunur buna birşey diyemem lakin kaz’ın ayağı öyle değil, sizin yapmanız gereken cok daha önemli görevler var, İlçe sorunları çok büyük, bu sorunlara dönük çalışmalar yapıp, o çalışmaları Büyükşehir’e taşımalısınız, çözülmesi adına ilgili makamları sık sık rahatsız etmelisiniz.
Cenaze ve düğünler için bir yardımcınızı görevlendirip, vaktiniz oldukça sizde katılmalısınız ama her cenaze ve düğünde boy gösterip selfie çektirmek sizin asli göreviniz olmamalı olamaz da.
Hiç kimse sırf cenaze ve düğüne gidiyor diye partinize oy vermez, yapacak olduğunuz projeler partinize oy verilmesini sağlar.

GELELİM DIĞER SELFİ BAŞKAN’A
Bu arkadaş MHP tarihine adını altın harflerle yazmış olan Zafer Yalçın, Sayın Başkan sen MHP İlce Başkanısın Belediye de resmi hiçbir görevin yok, sürekli Belediye de, Belediye Başkanının yanındasın, yada selfie çubuğunun karşısındasın bu görüntü vatandaşlar tarafından itici bulunmaya başladı.
Biliyorum haklı gurur yaşıyorsun ama şunu unutma sana o gururu yaşatan en başta Mutlu Bozoğlu ve akp seçmeni bunu göz ardı ettiğin düşünülüyor.
Bir diğer konu ise Volkan Yılmaz sadece MHP ve akp nin değil ona oy vermemiş CHP, HDP yani tüm Silivri’nin Belediye Başkanı, Belediye ye her gelen seni makamda görüyor, sokakta Başkanın yanı başındasın.
Sayın Başkan, MHP bu ülkenin çok önemli ve ağırlığı olan bir siyasi partisi, sizde o ağırlığı üzerinizde taşımalısınız, bana ulaşan bilgiler Belediye’yi her konuda taraf oluyorsunuz, olmayın, şayet bu konulara meraklıysanız istifa edin Sayın Başkan sizi Baskan Yardımcısı yapsın sizde hem iş sahibi olun hemde merakınızı giderin.
Geçmiş 10 yıl Belediye Başkanı olan Özcan Işıklar son 4 yılında İlçe Başkanı olan Suna Göçengil le çok iyi anlaşmasına rağmen Makam da gören yok gibidir. Buna rağmen Özcan Işıklar Suna Hanım’a cok fazla destek olduğuyla alakalı eleştirildi.
Belediye Başkanı’nı biraz rahat bırakın, kendine çalışma alanı yaratsın.
Böyle devam ederseniz Partiniz fazlasıyla zarar görecektir benden söylemesi

You may also like