Anasayfa Asayiş Sayın Volkan Yılmaz

Sayın Volkan Yılmaz

kadirkoc

Sayın Başkanım, Silivri halkının çoğunluğunun oyunu alarak Belediye Başkanı seçildiniz, Demokrasi anlayışımızda bunu sorgulamak hakkımız da haddimiz de değil.

Sayın Başkan, bizlerin görevi kamuoyunu doğru şekilde bilgilendirmek, bildiğimiz veya öğrendiğimiz doğruları, gerek ham haliyle gerekse yorum katarak kamuoyuna aktarıyoruz.

Kendi özel işlerinin başında olan Volkan Yılmaz benim şahsi ilgimi çekmez, yaptığı yada yapmadığı kendisini ve ailesini ilgilendirir ama Silivri Belediye Başkanı olan Volkan Yılmaz’ın her attığı adım, yaptığı yada yapmadığı her hizmet benim ilgi alanımdadır.

Biz size kamuoyu önünde sorular soruyoruz, sormaya devam edeceğiz, çünkü yaptığınız hizmetler hem beni hemde tüm Silivri’yi ilgilendiriyor, bu sorularımı sormaya devam edeceğim.

Aklınıza şu soru geliyor olabilir “ben hiç mi iyi şey yapmıyorum, bu adam bunları dile getirmiyor” böyle düşünmekte belki haklısınız ama sizin elinizin altında zaten iyi yaptığınız hizmetlerin reklamını yapacak basın ve sosyal medya hesaplarınız var ve bunları da sonuna kadar değerlendiriyorsunuz, dolayısıyla bu konuda bana ihtiyacınız yok.

Sayın Başkan, her yaptığınız hizmete alkış tutmak bana göre dalkavukluk ben bunu yapmam, sizin fikir ve düşünceleriniz olduğu gibi benim de fikir düşüncelerim var, bir yönetici olarak size düşen kamuoyunda oluşan fikirlerden faydalanıp daha güzel hizmetler yapmak.

Hepimiz Silivri’yi seviyoruz, burada yapılan her güzel hizmet bizleri ziyadesiyle mutlu edecektir.

Kutuplaşmaktan, uzaklaşmaktan değil, sevgiden saygıdan beslenmeliyiz.

Siz işinizi yapacaksınız, ben işimi yapacağım, cevap hakkınız bakidir, vereceğiniz her cevap benim olan platformlarda yayınlanacaktır.

Dün başkasına kılavuz olup, gag’layanlar ilk sizi gagalıyacaktır.

yönetiminiz ve üslubunuz yanlıştır.

Benden söylemesi, gerisi size kalmış…

You may also like