Anasayfa GÜNDEM Sayın Belediye Başkanım

Sayın Belediye Başkanım

kadirkoc

Sizin yaptığınız bu millet yararına hizmetlerden fazlasıyla memnuniyet duyuyorum.

Bir çok konuda aynı fikirde olmasak bile yaptığınız hizmetlerden dolayı teşekkür etmesini elbette bilmeliyiz.
İyi niyetli olduğunuzdan eminim

Sayın Başkanım, Silivri yüzölçümü olarak büyük bir İlçe, her yere kendi gözünüzle görüp, eksiklikleri tespit etmeniz olanaksız.

Silivri masa başı haber yapmaya alışmış, çarşı merkezinden dedikodu yapılarak haber yapılıyor, sizin de dediğiniz gibi “Silivri çarşı merkezinden ibaret değildir” Köyler ve Mahallelere bir şekilde ulaşılması gerekiyor.

Dün bizzat bir bölgeyi gezdim yerinde tespitler ve fotoğraflar çekerek sizlerin görüşüne sundum, Kaçak yapılaşmayla mücadele ediyorsunuz, sahada denetim yapması gereken personel, Mahallede Muhtar görevini yeterince yapmıyor, sizin yaptığınız kaçakla mücadele maalesef boşa düşüyor, verdiğiniz emek çöpe gidiyor.

Sizden şahsi bir beklentimiz yok, sizin yetişemediğiniz yerlere ulaşarak oralarda eksiklikleri tespit ederek size bir nevi destek oluyoruz.
Sayın Başkanım, bizde istesek dalkavukluk yaparak, çarşı merkezinde ofisimizde, basın bültenlerinizi yayınlayarak, arada “Harika Başkan, Muhteşem Başkan” diyerek köşe yazıları yazabiliriz ama biz bunu yapmayacağız, yapmış olsak eminim bizi de çok sevmeseniz bile desteklerinizi vereceksiniz.

Biz zor olanı yapmaya çalışıyoruz ve Silivri’nin en uzak Mahallesine kadar kendi imkanlarımızla giderek yerinde tespitler yapıyoruz.

Bugün sizi alkışlayanlar güce tapan, üç kuruşluk menfaat için sizi İlah ilan edeceklerden oluşuyor, bunu görmeniz için Yerel Basının geriye dönük arşivine bakabilirsiniz, aynı kişiler bugün sizin etrafınızı sarmış durumda, seçim sathına girdiğiniz de bu dediklerimi biraz anlayacaksınız, olası bir seçim kaybetmenizde çok daha iyi anlayacaksınız.

Biz önceki dönemlerde olduğu gibi bizzat görerek, bilerek sizlere haberlerimi sunmaya devam edeceğim, sizin istediğinizi dikkate almaya yada almamaya hakkınız var.

Yapacağınız hizmetlerin İlçemize hayır getirmesini temenni ediyorum.

You may also like