Anasayfa Köşe Yazarlarımız Sanayici takıma sahip çıkıyor

Sanayici takıma sahip çıkıyor

kadirkoc

Sevgili okurlarım, malum olduğu üzere futbol kulüpleri pandemi sürecinde ekonomik zorluklar yaşıyor ve bu durumdan en fazla zarar gören takımlardan birisi Silivrispor.

Silivri 400. üzerinde fabrikası olan bir ilçe, burada sanayicimize önemli görev düşüyordu, bu görev yerine getirilmemiş olsa takım paraşütsüz düşecekti.

Taylan Güraslan yönetimi bunu görmüş olmalı ki, sanayicileri takıma destek olmaya davet etti, ve karşılığını da fazlasıyla alıyor.

SİAD Başkanı Hakan Kocabaş önemli destek sağlıyor.

Mesan kilidi dünya markası haline getiren ve yaklaşık 500 kişiye yakın çalışanı bulunan Silivrimize önemli bir katma değer katan Rıdvan Mertöz duyarsız kalmayarak kulübe sponsor oldu kendisine şahsım ve Silivri halkı adına teşekkür ediyorum.

Yine önemli bir sponsorlukta bulunan Yelkenci grup yönetim kurulu başkanı Deniz Yelkenci beyi unutmamak gerek her dönem çok önemli katkılar veriyor Silivrispor’umuza.

Saadet gıda sahibi Nezir Çiçek “madem ki böyle bir görev var, elbette üzerime düşeni yapacağım” diyerek sponsorluk sözleşmesine imza attı.

Yıllardır özlem duyduğumuz birliktelik, kulüpdaşlık, takımdaşlık, markalaşma vücut buluyor artık.

Yeni stada tabela reklamı vermek için sırada bekleyen iş insanlarından bahsetmiyorum bile.

Sayın Başkanım Taylan Güraslan ve yönetimi, sevgili hocam Sertan Güriz ve ekibi şimdi görev size düşüyor artık, bu takımı en az playof oynatacaksınız, direk şampiyon olursanız da hayır demeyiz, Silivrispor sevdalıları olarak.

Artık Silivri kamuoyu sizinle ve arkanızda, “hep beraber el ele bir üst lige” diyelim…

You may also like