Anasayfa GÜNDEM Renkli balonlar Anaokulu

Renkli balonlar Anaokulu

kadirkoc

Okul ziyaretlerim devam ediyor, bugün renkli balonlar anaokulunu yazacağım.

10 öğretmen kadrosuyla, 50 öğrenciye eğitim veren okul, konsepti ve konumu itibarıyla benden geçer not aldı.

Gizem Alibaş müdürlüğü ve Dilek Akbaş hanımın girişimciliğiyle kurulan okul aynı zamanda Gizem ve Dilek hanımların çocuklarının da eğitimlerini alıyor olmasıyla fark yarattığını düşünüyorum.

Verilen yemekten, hijyen kalitesine kadar, kendi çocuklarına ne veriyorsalar sizin çocuklarınıza da aynı hizmeti veriyor olmaları aileler için avantajlı.

Yine renkli balonlar için söyleyebileceğim söz, Atatürkçü bir eğitim kurumu olduğuna şahitlik edip, kefil olabileceğim bir kurum.

Okulun eğitimci kalitesi’de önemli.

Personel son derece güleryüzlü.

Bu ziyaretleri randevu alarak değil çat kapı yaptığımdan doğal halini görme şansını yakalıyorum.

Renkli balonlar hakkındaki izlenimlerim son derece olumlu…

Bazı kurumlara uyarılar!

Anaokulunda çocukların içinde köpek beslenmez, bir okulumuzda bu durumu gördüm, bana yapılan açıklama “köpeğin aşılarının tam ve bakımının yapıldığı”, sevgili kardeşim ben evinde köpek besleyen biriyim, ama sizin bu hakkınız yok, o köpeği evinizde besleyebilirsiniz kimsede karışamaz. O çocuklardan birinin alerjisi olabilir, köpek ister istemez tüy atabilir bu çocukların boğazına kaçabilir, köpek dışarda gezerken ayağıyla ve tırnağıyla oraya mikrop taşıyabilir.

Bu okulun adını şimdilik açıklamıyorum, bir daha ziyaret edeceğim şayet aynı olaya şahit olursam adını açıklamakta beis görmeyeceğimden emin olabilirsiniz.

Diploma kiralayıp okul açanlara tavsiyem, müdürünüzü okulda görmediğimde hakkınızda iyi şeyler düşünmeyeceğimden emin olabilirsiniz…

 

 

You may also like