Anasayfa Köşe Yazarlarımız Rehavet seçim kaybettirir

Rehavet seçim kaybettirir

kadirkoc

Sevgili okurlarım, yerel seçimlere 18 gün kaldı, Cumhuriyet Halk Partisi Silivri de secimin favorisi lakin iş öyle çantada keklik felan değil.

Sadece Belediye Başkanını CHP’den seçmemiz yeterli değil en az 20 Meclis Üyesiyle başkanı desteklemeliyiz, bunun içinde asla rehavete kapılmamalıyız, son günlerde bazı arkadaşlarda rehavet gözlemliyorum, 1. sıradaki aday 20. Sıradaki adayı seçtirmek için çaba göstermiyorsa rehavete kapılmış demektir.

Bu dönem Cumhuriyet Halk Partisi tarihi başarı elde edebilir, bu başarı ise Parti örgütü ve meclis üyelerine yazacaktır bana değil.

1 oyla kazanılan Yalova seçimlerini unutmayalım ve böyle bir sonuça karşılaşmamak adına çok daha fazla çalışmalı, akp iki parti bir araya gelerek Silivri seçimlerine asılıyor, bu yetmedi tavşan aday çıkardılar ve bizi oyalama görevi tavşan adaya verildi, bunun bilincinde olalim tavşan adayla uğraşmak yerine gerçek rakibimizi bilelim, bizim Silivri de rakibimiz akp dir, diğerleri onun piyonlarıdır.

Gerçek CHP lilere ulaşıp bu gerçekleri anlatalım, CHP ve İYİ Parti  oyunu koruyup , akp, MHP ve HDP li seçmenin oyunu bir miktarını alırsa tarihi rekor kendiliğinden gelir, konjonktürü iyi değerlendirip 20 nin üstünde meclis üyesini meclise sokmalıyız.

İYİ Parti’ye şu ana kadar verdikleri destek için ben teşekkür ediyorum, gerek İlçe Başkanı, gerekse İlçe örgütü cansiparane çalışıyor, Silivri ölçeğinde demokrasi dersi verenlere Silivri halkı gereken değeri verecektir.

MEZAR’DAN OY KAPMA PEŞINE DÜŞTÜLER

Bugün bazı vatandaşlar Selimpaşa asri mezarlık duvarlarına akp pankartları asıldığını bildirdiler, aracımla olay yerine gittiğimde olayın doğruluğunu gördüm, sosyal medya hesabımdan canlı yayın yaparak yetkilileri göreve davet ettiğim çekim sırasında polis anında aracıyla yanıma geldi, hiç te hoş olmayan bir üslupla “kapat kamerayı” diye bağırarak müdahele ettiler. Gereken cevabı kendilerine anladıkları dilden verdim.

Mezarlık, Cami, Bayrak ve Kamu kurumları bu toplumun ortak değerleridir, bir partinin yada zümrenin değildir, akp nin polisi olmuş birisi devletimizin polisi olamaz, beni takip edeceğine, uyuşturucu satıcısı, hırsız arsız takip edin, sizin işiniz mezarlık beklemek, beni takip etmek değil. Bu pankart konusunu yakınen takip ederek yarın yerinden kaldırılmadığı takdirde suç duyurusunda bulunacağım, sorumluluk Belediye ve Kaymakamlık Makamında, para cezası verme görevi Belediyedir, idarî anlamda ise Kaymakamlık makamındadır.

You may also like