Anasayfa GÜNDEM Refik Bek’ten Yeni Yıl mesajı

Refik Bek’ten Yeni Yıl mesajı

kadirkoc

Yeni umutlarla girdiğimiz ancak beklentilerimizin tersine salgın, kısıtlamalar ve acılarla dolu geçen 2020 yılının sonuna gelmiş bulunuyoruz.
2020 yılı, insanlığın hazırlıksız yakalandığı salgın nedeniyle tarih sayfalarında insanlığın zor dönemlerinden birisi olarak yerini alacaktır. Aynı zamanda dünyadaki en önemli servetin sağlığımız, insanlığı kurtaracak şeyin ise savaşlar değil, dayanışma ve yardımlaşmanın olduğunu bizlere öğreten bir yıl olarak hatırlanacaktır.
2020 yılının kahramanları, virüse karşı kendi sağlıklarını ve yaşamlarını tehlikeye atma pahasına mücadele veren sağlık çalışanlarımız olmuştur. Bu uğurda hayatını kaybeden bütün sağlık çalışanlarımızı rahmet ve minnetle anıyor, üstün bir görev bilinci ile mücadeleye devam eden kahramanlarımıza şükranlarımızı sunuyoruz. Salgın nedeniyle hayatını kaybeden bütün vatandaşlarımıza Allahtan rahmet, tedavi süreci devam eden bütün hastalarımıza acil şifalar diliyoruz.
Geliştirilen aşı ve ilaç çalışmalarının umulan sonucu vermesi ve yeni yılın bizlere daha mutlu bir yaşam getirmesi en büyük temennimizdir. Yeni yıldan en büyük beklentimiz sağlıklı günler olacaktır. Salgınla mücadelede sağlık çalışanlarımızın ve devletimizin sergiledikleri büyük gayretlerin yanında, vatandaş olarak bizlerin de tedbirlere daha sıkı uyarak vereceğimiz destek ile 2021 yılının bu beklentimizin gerçekleşeceği bir yıl olacağından umutluyuz.
iYi Parti Silivri İlçe Başkanlığı adına; 2021 yılının üyelerimizin, bütün Silivri’li hemşehrilerimizin ve aziz milletimizin mutlu ve sağlıklı günlere kavuşacağı günlerinin başlangıcı olması dileğiyle, yeni yıllarını kutlar, saygılar sunarım.

Ahmet Refik BEK
iYi Parti Silivri İlçe Başkanı

You may also like