Anasayfa GÜNDEM Pedofili toplumsal sorundur

Pedofili toplumsal sorundur

kadirkoc

Sevgili okurlarım, pedofili çok tehlikeli bir hastalıktır, tedavi edilmeli, bu insanlar toplumda kontrol altında tutulmalı.
Geçtiğimiz haftalarda Fatih Nurullah adlı pedofili sapık deşifre oldu, bu sapıkla fotoğraf verenler onunla beraber toplumun gözünde yargılandı.
Siyasetçiler birisiyle yakın fotoğraf verirken çok dikkat etmeli, sizin şahsi korkularınız partinizin politikasına zarar verir.
Her mesleğe mensup olanlardan pedofili sapık çıkabilir, fotoğraf verirken çok dikkat edeceksiniz, ara ara Silivri’mizde de pedofili durumu ortaya çıkıyor, bunu açık kaynaklardan öğreniyoruz.
Pedofili Avukat olabilir, Pedofili Doktor olabilir, Pedofili Siyasetçi olabilir, hatta pedofili Gazeteci olabilir, bunlar elbette istisnadır ama vardır.
Nereden bu konuya geldim, kendine “Gazeteci” diyen biri arkadaşlarıyla sohbet ediyor, “Ben seçiciyim hayatıma yaşlı kadın almam, hatta evlenmem çünkü değişiklik istiyorum, bir kadınla evlenmiş olsaydım oda benim gibi 40 lı yaşların sonuna gelmiş olurdu, ama ben veriyorum 250 TL 14, 15 yaşında kızları getiriyorum ofise, hayatımı yaşıyorum” diyebiliyor.
Anlattığı arkadaşı “Durumun hem suç, hem de ahlaken yanlış” olduğunu söylediğinde ise “İslam da yeri var, 13 yaşında kızla evlenebilirsin”, diyerek yüce dinimizi kullanarak kendini aklamaya çalışıyor, oysa bu sapığın Camiye gittiğini gören pek olmamıştır.
Bu sapığı hepiniz tanıyorsunuz ama “Aman Bana ne, bana bulaşmasın” diyerek böyle bir sapığı besliyorsunuz, bu sapık sizden aldığı parayla çocukları taciz ediyor sa siz bundan sorumlu olursunuz, en azından vicdani olarak rahatsız olmalısınız.
Adam ofisinde size kırbaç, kelepçe ve daha birçok cinsel oyuncak gösteriyor, siz buna gereken cevabı vermeyerek yada göz yumarak ortağı oluyorsunuz.
Şimdi bir çok okurum diyecek ki “Kim kardeşim bu adam” demeyin, siz zaten kim olduğunu biliyorsunuz, ismini buradan açıklarsam, Pedofili sapık değil ben ceza alırım.
Bu sapık bu yazıyı üzerine alıp hakkımda şikayetçi olursa o zaman zaten bu ismi hepiniz öğrenmiş olursunuz.
Bekleyelim görelim, kimmiş bu sapık!

You may also like