Anasayfa Köşe Yazarlarımız PARA +BÜROKRASİ= VOLKAN YILMAZ

PARA +BÜROKRASİ= VOLKAN YILMAZ

kadirkoc

Sevgili okurlarım, Cumhur ittifakı Silivri Adayı Volkan Yılmaz yarışa 1 Ay avans alarak başladı, aldığı bu avansı müflis tüccar misali doğru kullanamayan Volkan Yılmaz başarısızlığa itiliyor.

1 aydır çalışan Volkan yılmaz, bürokrasi ve iş insanları ziyaretleri yapıyor, yukarıda bir fotoğraf yayınlıyorum, sayın Volkan Yılmaz bir fabrika ziyareti yapıyor, işçilerin yemek saatinde işçilere hitap ediyor, ne söyledi, ne söylemedi bilmiyorum ama “afiyet olsun” dediği kesin, patronu arkasına alan Volkan Yılmaz işçilerin istirahat saatine dahil oluyor, yemek saati olmamış olsa idi o işçilerin %10 onu dinlemeye gelirmiydi soru işareti.

Silivri de seçim kazanmayı iş insanları ve bürokrat ziyareti yapmaktan sanmaları yaşayacakları hüsranın göstergesi, kendilerine yakın bulduklarınıza yaptığınız ziyaretler sizi Başkan yapmaya yetmeyecektir, arkanıza aldığınız destekçilerin her birisinin bir amacı var ama hiçbirinin amacı sizi başkan yapmak değil.

herkesin bildiği bir gerçek var, akp liler meclis seçiminde oyunu partisinden yana kullanacaktır, olmayacağı kesin olmak la beraber diyelim ki Başkan oldunuz 31 kişilik meclis üye sayısınında 5 MHP, 14, akp, 14 CHP olarak bir dağılım olması muhtemel, bu dağılıma göre siz akp yada CHP yi yanınıza almadan başkanlık yapamazsınız, fıtratınız gereği CHP lilerle işbirliği yapmazsınız, geriye akp ile işbirliğine devam etmelisiniz, olası bir Erdoğan Bahçeli kavgasında ertesi gün başkanlıktan düşürülme durumunuza ne tür bir önlem düşünüyorsunuz, kendi Belediye Başkanlarına bile acımayan akp sizi o makamda kaç gün tutar. Silivri halkı bu gerçeği elbette görecektir.

Devam edelim, Mimar Sinan mahallesi ve garden arkası bölgenin oyunu nasıl alacaksınız o insanlara vaatleriniz nelerdir? Sol seçmen size neden oy versin? Bir çok konuda sizinle aynı düşünmeyen Saadet seçmeni size neden oy versin?

En önemlisi size “yepyeni Aday, geçmişi tertemiz” deniyor oysa hakkınızda fısıltı gazetesinde bir çok iddia var, bu iddiaların ne kadarı doğru?

Mevcut Belediye Başkanı hakkında fotomontaj haber yapıp “kumarbaz” yakıştırması yapılan Silivri de, sizin hakkınızda çok daha ağır iddialar var, bu iddialar size sorulmuyor olsa da  birisi çıkıp soracaktır.

 

You may also like