Anasayfa Genel Özcan Işıklar’ın ihaneti!

Özcan Işıklar’ın ihaneti!

kadirkoc

Sevgili okurlarım, malum bir felaket yaşıyoruz ve bu felaketin sebeplerini doğru tespit etmezsek daha çok felaket yaşarız.

Esenyurt’u bilmeyeniniz yoktur devasa çok katlı binalar, gökdelenler ve imar affıyla iskan edilmiş gecekondu semti bir arada yaşıyor.

Işıklar 10 Yıllık Belediye Başkanlığı döneminde çok katlı imara karşı durarak Müteahhitlerin rantına çomak soktu, gariban Müteahhitlere ihanet etti.

KİPTAŞ 3, 4 olan bölgeye 11, 12 katlı küçük küçük binalar yapılacaktı, 6 katlı küçücük apartmanlar yapılarak beton lobisinin önene set çekerek, karşısına koskoca İBB yönetimini alarak Silivri ye ihanet etti!

Bırak kardeşim gelsinler devasa gökdelenler yapsınlar, iki daire alacak gariban vatandaş 6 daire alsın, ne işin var senin rantın karşısına durmakla, bak seçim kaybederek CHP ye ihanet ettin!

Dere kenarında 60 yaşındaki binaları boyayarak yeni hale getirseydin en az 2.000 oy daha alırdın, bunu düşünememekle kendine ihanet ettin!

Hurdacı ve metalciler 2.5 Milyar Dolar yatırım yapacak, Afganlısı Suriyelisi gelip Silivri’ze katma değer üretecekti sen bu Dindaşlarımıza ihanet etmedin mi!

Yıllarca “yatay mimari” dedin de ne oldu, biraz popülizm yapsaydın, Ali Ağaoğlu’undan Milyon Dolarları cebine koysaydın fenamı olurdu Başkanım, bugün belki 5, 10 Bin Dolarda bana verirdin, sen bana bile ihanet ettin!

Şimdi o dere kenarında 3, 5 dairem de benim olsaydı, sende ne güzel boyasan yeni gibi olsa fena mı olurdu? En fazla ilk depremde bana mezar olurdu!

Felaketlere hazır olursan o felaket olmaz, en fazla deprem olur.

Silivri’yi beton lobisine teslim etmeyen geçmiş tüm Belediye Başkanlarına şükranlarımı sunuyorum.

Önümüzdeki dönemlerde yalan yanlış bina yaparak yıllardır İskan alamayan Vatansever Müteahhitlerimizi sizlere anlatacağım.

Mesela “Kirişin üzerine kolon dikeni, ilk fırtınada çatısı uçanı anlatacağız sizlere.

Not: Sevgili Muharrem Eren Muhtarım, Ziraat Odası seçimlerini kaybedersen tekrar Muhtarlar Derneği Başkanlığına Aday olacakmısın? Şayet Aday olup onu da kaybederseniz size özel bir protokolde oturacağınız bir başkanlık ayarlayacağıma söz veriyorum, Cem’i Cümle Gazeteciler Başkanlığı teklif ediyorum size…

You may also like