Özcan IŞIKLAR

kadirkoc

Sevgili okurlarım, Özcan Işıklar 10 yıl belediye başkanlığı yaptı, yaptığı hizmetler önemli, yaptırılmayanlar daha önemli, İBB Başkanı akp li, Hükümet akp li bu şartlar altında İlçe Belediye Başkanlığı yapmak imkansıza yakın dı.
Özcan Işıklar zoru başardı, tek şaibeli işleme imza atmadan Başkanlık dönem sonunu getirdi.
Özellikle ikinci 5 yıllık dönemde Türkiye gündemine oturan hizmetler yaptı, bu hizmetleri yaparken başında Hükümetin yolladığı müfettişler vardı.
bana göre Özcan Işıklar seçimi kaybetmedi, hükümetin cezaevi oylarını kullandırtmaması, yerel ihanet şebekesinin etkisi bu seçimlerin sonunu belirledi.
Selami Değirmenci faktörü asla göz ardı edilmeyecektir, halk nezdinde bir insan kendisini nasıl bitirebilir Değirmenci örneğine bakınca çok net görürsünüz.
Seçimin galibi olan Volkan Yılmaz, yerel ihanet şebekesini nasıl mutlu edecek bunu takip ederek Işıklar’ın değerini çok net göreceğiz
İlk döneminde yerel ihanet şebekesini tespit eden Işıklar, bunları devre dışı bırakmak adına inanılmaz çaba gösterdi, başarılı oldu da. Silivri halkı neleri kaybettiğini önümüzdeki 5 yılda çok net görecektir. Kaybeden Silivri olmuştur.
Sayın Özcan Işıklar’ın çabalarını çok yakından biliyorum, ihanet şebekesi yarattığı algıyla Işıklar’a değil Silivri ye kaybettirmiştir. Yarından itibaren Başkanlık Makamında kimler fotoğraf verecek, onları yakından izleyin, gelecek 5 yılı gözünüzde canlandırın.

sizin vergilerinizle Özcan Işıklar’ın belediyeye sokmadığı ihanet şebekesi doyurulmaya çalışılacak, Sayın Yılmaz bu şebekeyi doyuramayacağını öğrenene kadar 5 yılı doldurmuş olacak.
Sevgili okurlarım, Işıklar 10 yılda yaptıklarıyla rüştünü ispat etmiştir, önümüzdeki dönemde Silivri Belediye Başkanlığından çok daha önemli ve değerli görevler üstlenecektir, kaybeden tarım, tarım toprakları olmuştur, Özcan Işıklar kaybetmemiş kazanan olmuştur, bu durumu önümüzdeki günlerde çok net göreceğiz.
Sayın Işıklar ideolojik doygunluğa sahip bir liderdir, ideolojik doygunluğa sahip hiç bir lider kaybetmez, sadece duraksar ve dinlenir, daha büyük hedeflere yürür, Işıklar bunu başaracaktır.

You may also like