Anasayfa Asayiş Özcan Işıklar & Doruk Bulut

Özcan Işıklar & Doruk Bulut

kadirkoc

Sevgili okurlarım, Cumhuriyet Halk Partisi Silivri de İki iddialı Milletvekili Aday Adayıyla yola çıkıyor, Dilruba Hocamla beraber aslında Üç Aday Adayı var, tabi bu şu ana kadar bize ulaşanlar.

Yıllardır Sol ideoloji içinde bulunmuş birisi olarak kodları çok iyi okuduğumu iddia edebilirim, Sayın Doruk Bulut ismini ortaya attığımda bir çok isim benimle alay etti, oysa Doruk Bulut’un Cumhuriyet Halk Partisi üzerindeki etkiyi görmemek için kör olmak gerekiyordu.

Aylar önce bu ismi ortaya attığımda bir çok kişi beni aradı özellikle Silivri den arayanlar saçmalamaktan öteye geçemediler, teşbihte hata olmaz özür dileyerek söylüyorum “Kapıda büyütülen danadan öküz olmaz” derler, bizler için “Bizim Çocuk, Bizim Doruk” denilirken Doruk Bulut sadece işine odaklandı ve Türkiye’nin bir çok bölgesinde kabul görmüştü bile.

Geldiğimiz noktada ise şöyle deniyor “Doruk Bulut Işıklar’a salvo attı” bu söz yine cehalet kokuyor ve partiyi tanımamakla alakalı.

Ne Doruk Bulut Özcan Işıklar’ın öncülü, nede Özcan Işıklar Bulut’un ardılı, her ikisi de kendi alanında öncül olan kişiler.

Özcan Işıklar sadece tarım alanın da yaptıklarıyla mevcut Hükümetin bile On Yıl önünden gidiyor, yaklaşık 15 Yıl önce tarım alanında attığı adımlar bazı Üniversitelerde ders olarak okutulmaya başlandı bile.

Işıklar Belediye Başkanı olur olmaz ilk yaptığı hizmet “TÜRAM” dı, görev süreci boyunca Türkiye’nin Belediye eliyle yapılmış İlk Tarım Lisesini hayata geçirmesi bile onun vizyonunu ortaya koyuyor.

Bazıları safsata yapıyor “neden Silivri den İki Milletvekili sıralamaya koyulsun deniyor, ben Bu Silivri yi anlamakta zorlanıyorum, bazen kendilerini Dünyanın Merkezi yerine koyuyorlar, bazen de kendilerini yerin dibine sokuyorlar, evet İstanbul Üçüncü Bölgeden İki Silivri li CHP listesinden seçilecek sıradan listeye koyulabilirler, Cumhuriyet Halk Partisi kişilerin Niteliğine göre değerlendirmeler yapar ve en vasıflı kişileri listeye alır.

Ülkemizin Tarımda dip yaptığı bir dönemde Özcan Işıklar gibi değerlerin elbette Milletvekili olması gerekir, hatta Bakan Yada Bakan Yardımcısı olması gerekir, Kılıçdaroğlu bu gerçeği görecektir.

Doruk Bulut ise parti içinde sorun çözen dert dinleyen adam olarak İstanbul Üçüncü Bölge değil Trakya ve Ege’ye damga vurmuş bir siyasetçi, Doruk Bulut bırakın İstanbul’u Samsun’dan Aday yapılsın Karadeniz Bölgesindeki Balkan Göçmenlerinin de etkisiyle en az On Puan artı katkısı olur.

Doruk Bulut hangi bölgeden Aday gösterilirse o bölgeye ciddi etki yapacak isimdir.

İki iyi dost olan Doruk Bulut ve Özcan Işıklar asla birbirlerinin önüne geçecek insanlar değil aksine her şartta birbirlerine destek olacak isimlerdir, kimse boşuna heveslenmesin.

BUNU DA YAZMALIYIM!!!

KİPTAŞ 2 hakkında duyduğum iddialar yenilir yutulur cinsten değil, bu iddiaların yarısı bile doğruysa MASAK, Organize Şube, TEM uyuyor demektir.

Uzun Yıllar AKP çiftliği olarak anılan KİPTAŞ 2 şimdi bambaşka çerçevede anılmaya başlanmış, Asgari Ücretle kıt kanaat geçinen insanların parası olmadık yapılara peşkeş çekildiği iddia ediliyor.

KİPTAŞ 2 de yaşayan vatandaşlar bu duruma isyan ederek Bin Küsür imza toplayarak yönetimi düşürmek için çalışmalara başlamış durumda.

Buradan bazı iddiaları dile getireyim ve Yönetim Kurulu Başkanı M C ye bu iddialara cevap vermesi için açık çağrı yapıyorum.

1: Boğaziçi Yönetim AŞ ye 60 Bin TL Danışmanlık ücreti ödüyormusunuz?

2: Yapılan Hizmetleri Doğrudan Temin Yöntemiyle yaparak, yandaşlarınıza mı yaptırıyorsunuz?

3: Avrupa da hangi Sivil Toplum Örgütleriyle organik bağınız var?

4: Sık yaptığınız Avrupa seyahatlerinizi nasıl finanse ediyorsunuz?

5: Avrupa ya gittiğinizde Türkiye tarafından yasaklanmış yapıların etkinliklerine katılıyormusunuz?

Evet bu sorulara açık ve net cevap bekliyorum.

Bu arada muhtemelen bu sorulara dava açacaksınız, o zaman bunu suçluluk psikolojisi olarak algılayacağım.

Ayrıca bu iddialar benim değil bir kaç kaynağımdan doğrulattığım bilgiler.

Öyle “AKP yi MHP yi siteye sokmuyorum” diyerek yaptığınız savunmalar benim için bir şey ifade etmiyor…

Bu iddialar eminim hem AKP YE hem MHP ye kadar ulaşmış iddialar, neden ses çıkarmıyorlar onu da merak etmiyor değilim….

 

 

You may also like