Anasayfa Köşe Yazarlarımız OYUMU AKP YE VERECEĞİM!

OYUMU AKP YE VERECEĞİM!

kadirkoc

Bir kere güçlü bir parti, ne isterse yapabiliyor, yanımda çalışan işçiler grev lafını ağzına alamıyor, Reis tek kelimesiyle koskoca Belediye başkanlarını ıstıfa ettirebiliyor.

Bırakın kendi partisini, 6 milyon oy almış siyasi rakiplerini hapse bile attirabiliyor, oy vermezsem AlimAllah bize neler yapar.

Muhteşem reisimizin her dediği kanun şeklinde bize dönüyor, oda olmazsa kanun hükmünde kararname oluyor, hem ülkeye Adalet te getirecekmiş, bu CHP hem adalet yürüyüşü yapıyor hemde Adaleti getirecek Reisi eleştiriyor, (Ne istiyonuz ölüm siz).

Bir kere özgürlük var ülkede, Para kazanmak için sınırları zorlayabilirsiniz, partimize yapacağınız her bağış size yeni para kapıları açacaktır.

Bakın eskiden fabrikalar vardı, ne yaptı partimiz, bu fabrikaları sattı Mehmet Cengiz gibi saygıdeğer abilerimize ekonomik destek sağladı, o fabrikaları gidip işçiye verecek hali yoktu, işçi zaten ekonomiden anlasa çok para kazanıp işçi degil işadamı olurdu. Bu fabrikaları akıllı adamlara vererek ekonomik kalkınma hamlesi yaptı.

Mesala şeker fabrikaları, ne yaptı muhteşem reisimiz bu fabrikaları işadamlarımızın hizmetine sundu, ekonomik katma değeri düşündü, o fabrikalar şeker üretecek ama binlerce dönüm araziler atıl durumda kalacaktı, şimdi o arazilere konutlar, alış-veriş merkezleri inşa edilecek, o yapılan konutlar araplara satılacak, araplardan aldığımız parayla Kanadadan cok daha ucuza seker alacağız, hatta yapılan konutların bodrum ve giriş katlarını ekonomik durumu kötü olan vatandaşlarımıza 400 bin tl gibi komik rakama verip vatandaşlarımızda ev sahibi olacak şekilde organize edeceğiz.

Secim sathına girdik, Afrin le ilgili televizyonlarda tek haber duyabiliyormusunuz, duyamazsınız cunku kimse duymadan Askerimizi geri getirdik bile…

Asker demişken ne yaptı Reisimiz eski yol arkadaşı hain Gül vardı, bu dikenli Gül baktı aday olacak, Hulusi paşayı çağırdı “git şu Gül’ün kulağına fisilda otursun oturduğu yerde yoksa fetocu olduğunu söylerim” dedi.

Bu öngörü degil de nedir ?

Pardon az daha unutuyordum, karşısına birde bayyan çıkarmışlar, ekmek pisirmesini bilmeyen kadın Reise rakip olacakmış, muhatap bile olmuyor Reis, aha buraya yazıyorum bu kadın seçime girsin, secimi alsın Reis ona nanik yapar yine koltuğu bırakmaz…

Oyumu neden akp ye verecegimi önümüzdeki dönem yazmaya devam edeceğim.

En büyük Reis bizim Reis, bak Almanların bir tane Reisi bile yok, varmı Amerikalıların bi dene Reisi yok…

Tabiki bizi kıskanacaklar cunku tek Reis bizde var…

You may also like