Anasayfa Köşe Yazarlarımız Örgüt oradaydı

Örgüt oradaydı

kadirkoc

Sevgili okurlarım, Cumhuriyet Halk Partisi Silivri Belediye Başkanı Özcan Işıklar tekrar Aday gösterildi. sancılı bir süreç sonunda Aday gösterilen Özcan Işıklar dün örgütüyle buluştu, oldukça coşkulu bir kalabalık tarafından karşılanan Işıkların’ın heyecanlı oluşu gözlerden kaçmadı.

Örgüt buluşmasına aday adaylarından, Abdullah Yıldırım, Mümin Koçoğlu da katıldı, diğer aday adayı Özgün Deniz Gündüz ise şehir dışında olduğundan katılamadı, aday adaylarının katılması oldukça anlamlıydı, ben son ana kadar sevgili kardeşim Bora Balcıoğlu’nunda orada olacağını düşünüyordum, orada olsaydı değerine değer katacaktı.

Bana geçtiğimiz dönemde CHP içinde ayrışma olacağıyla ilgili çok sayıda soru geldi, bu sorulara verdiğim cevapların tamamının gerçekleşmiş olmasının hazzını yaşıyorum, bir soruya verdiğim cevap halen karşılık bulmadı o cevabı ise sevgili Kardeşim Bora Balcıoğlu en yakın zamanda verecektir diye umut ediyorum.

Sevgili kardeşim Bora genç yaşına rağmen çok önemli bir görev üstlendin, Cumhuriyet Halk Partisinin Silivri Belediye Başkan Adaylığına soyundun ve bana göre bu süreçten alnının akıyla çıktın, kalitene yakışır kampanya yürüttün, seni kavga ortamına çekmeye çalışanların oyununa gelmedin, bu tavrından dolayı ne kadar teşekkür etsek azdır, bu örgütün hiç bir ferdi seni kaybetmek istemiyor bunu bilmeni istiyorum, mevcut Adayımız sana özel bir paragraf açarak seni yanına davet ediyor sana elini uzatıyor, şimdi tekrar görev sana düşüyor, sana uzatılan eli havada bırakma sevgili kardeşim.

Sevgili okurlarım, Sayın Belediye Başkanı ve Aday Özcan IŞIKLAR çok önemli mesajlar verdi, önümüzdeki süreçte vermeye de devam edecektir lakin benim dikkatimi çeken detay Cumhur ittifakı Adayı Sayın Volkan Yılmaz hakkında söyledikleriydi, “oda benim kardeşim, dostum, arkadaşım, herkes yapacağı hizmetleri anlatacak, asla bel altı siyaset yapmayacağız” söylemi bize çok kaliteli bir seçim süreci yaşatacağından eminiz.

Sayın Volkan Yılmaz 40 gündür sahalarda kampanya yürütüyor, en ufak çirkin siyaset izlediğini görmedik, biz bu davranışların özlemini 16 yıldır çekiyoruz, bu İlçe bizim, bu İl bizim, daha önemlisi bu Ülke bizim, biz bir arada yaşamak zorundayız, düşmanlıkların, çirkinliklerin kimseye faydası olmaz, 31 Mart akşamı Volkan Yılmaz ve Özcan Işıklar’dan beklentimiz kucaklaşmaları, Silivri’den tüm Türkiye’ye mesaj verelim, “işte bu yüzden Silivri’de yaşamak güzeldir” diyerek, biz bunu başaracak sevgiye, saygıya sahip insanlarız.

Sevgili okurlarım, son olarak Silivri Spor diyorum, İlçemizin en önemli markası olan güzide takımımız zor günlerden geçiyor, bu takıma sahip çıkalım, stadı dolduralım, futbolcuyu ateşleyelim, bu hafta Tepecik maçımız var, bu maçtan itibaren 12. adam görevimizi yerine getirelim, yoksa cezaevi algısından kaynaklanan “şimdi Silivri soğuktur” cümlesini Ağustos ayında bile duymaya devam ederiz,  takımımıza sahip çıkalım Silivrispor ve Silivri futbol markası haline gelsin, el birliğiyle takımımıza sahip çıkalım.

 

You may also like