Anasayfa Genel Omurgasızlar!

Omurgasızlar!

kadirkoc

Sevgili okurlarım, bugün Volkan Yılmaz’ın özellikle iki paylaşımı önüme düştü.

Deprem felaketi yaşandığı bu günlerde insanlar elinden gelen desteği yardım olarak bağışlıyor, kutlamak gerek ama bir tanesini öyle saçma sapan bir şekilde Sayın Volkan Yılmaz paylaşmış ki “ancak bu kadar olur” dedirtecek cinsten.

Villa Restorant bir günlük hasılatını deprem bölgesine bağışlamış diye Volkan Yılmaz Markasını kullanabilmiş yazık diyorum, Sevgili Başkanım Villa Restorant alkollü bir işletme Milli yas ilan edilmiş siz alkollü bir mekanın reklamını yapmışsınız yakıştımı size, yine Milli Yas olduğu bir dönemde alkollü bir mekanın hasılatı ne kadar olabilir, o mekandan kat be kat fazla bağış yapan işletme ve kişiler var onların her biriyle resim çekinip sosyal medyada paylaşacakmısınız?

Sayın Başkan siz bunu atlamış olabilirsiniz ama basın danışmanınız bu eleştiriyi öngörüyor olmalıydı.

Gelelim asıl omurgasızlık konusuna .

Silivri den iki grup halinde AFAD gönüllüsü bölgeye gönderildi ilk gönderilen grup bugün döndü ve bu hikayeyi sizlerle paylaşayım.

Bugün dönen grup 5 gün önce gece aranıyor ve bölgeye gitmek üzere Belediye tarafından davet ediliyor sabahın saat Beşinde İstanbul Havalimanında olan grup uçak bulamıyor ve Belediye Başkanımıza ulaşıyor ve görüntülü olarak konuşuyorlar, sayın Başkan “Siz geri dönün ben size burada çorba dağıttıracağım” diyor ama gönüllüler bu durumu içlerine sindiremeyip kendi çabalarıyla gitmek yollar aramaya başlıyor, bu durumdan haberim olduğunda konuyu Gazeteci Kaan Göktaş’a ilettim (Çünkü Sosyal Medya paylaşım yasağım vardı) Kaan Göktaş konuyla ilgili bir paylaşım yaptı ama sonra “haber kaynağım beni yanılttı” diyerek paylaşımı geri çekti, burada hem beni hem de gerçek haber kaynağımı yalanlamış oldu, bunun üzerine Havalimanından bana video çekilip atılmasını istedim ve bu videoyu Kaan Göktaş’a ilettim.

Hayatım boyunca kimseyi kullanmamış birisi olarak ispat zorunluluğum vardı, ben ispat ettim, Volkan Yılmaz bu kişilere “Gitmeyin geri dönün ben size burada çorba dağıttıracağım” demişti.

Neyse AFAD gönüllüleri 16 saat sonra uçak bularak Antep’e indi, oradan karayoluyla Adıyaman’a gittiler, orada ellerinden geleni yaparak dün geriye dönme kararı aldıklarında Volkan Yılmaz’a ulaşıyorlar, Volkan Yılmaz “Kendi İmkanlarınızla dönün, başınızın çaresine bakın” diyor, AFAD Gönülleri deprem bölgesine malzeme götüren  bir otobüs buluyor ve 24 saatlik bir yolculukla Silivri ye geliyor ve sıra sıra Volkan Yılmaz’ın karşısına diziliyorlar.

Yukarda anlattıklarım bizzat ispatlı sakın kimse yalanlamaya kalkmasın, yahu Volkan Yılmaz’a hakaretamiz cümleler kurarak konuşan sizler değilmiydiniz, bu söyledikleriniz doğruysa bu nasıl bir omurgasızlık, bu ne utanmazlık!

Bize bu bilgileri haber yapılması adına vereceksiniz sonra Volkan Yılmaz’ın karşısına hazır ola geçeceksiniz, insanda biraz utanma olur.

Biz sizin verdiğiniz bilgiler ışığında Volkan Yılmaz düşmanı olacağız, siz hayırsever olacaksınız.

Yardımsever olabilirsiniz ama omurgasızsınız kusura bakmayın.

 

 

You may also like