Anasayfa Köşe Yazarlarımız OLMUYOR SAYIN CUMHURBAŞKANIM!

OLMUYOR SAYIN CUMHURBAŞKANIM!

kadirkoc

Sayın cumhurbaşkanım, akp ve akp genel başkanı olan zatıâlinizi siyaseten fazlasıyla eleştirmiş biriyim, Bu eleştirilerim bakidir. Ama makamınız benim için kutsaldır, Mustafa kemal ATATÜRK’ün makamında oturuyorsunuz ve benim o makama saygım sonsuzdur.

Sayın cumhurbaşkanım, yazımın bundan sonraki kısmında akp genel başkanı olan sayın Tayyip ERDOĞAN’a yazacağım. O yüzden eleştirilerim cumhurbaşkanımıza değil akp genel başkanına olacaktır.

Ben muhalif tavırlı bir yazar olarak, akp nin demokratik yöntem olan seçimle yıkılması için elimden gelen çabayı gösterdim ve göstermeye devam edeceğim.

Sayın Erdoğan partiniz adına stratejik bir hata yapıyorsunuz. Şu ana kadar bir çok davayı izledim. Hain fetullah gülen bir darbe yapmaya kalkıştı, sizde haklı olarak operasyonun düğmesine bastınız, haklı olarak bir çok pisliği ayıkladınız, bu tavrınız için size teşekkür ediyorum. Sayın Erdoğan, bir çok kripto fetocu halen görev yapıyor maalesef. bu kriptolar haklı mücadelenize zarar veriyorlar, nasıl oluyor derseniz, partinize aidiyeti tartışılmaz olan bir çok insanı gizli tanık ifadesi olarak tutuklanmasına sebep oluyorlar.

Bir gizli tanık çıkıyor (ki kişi fetocu) şu adam bize şu kadar yardım bu kadar destek verdi demesiyle gerçekten masum ve sizin seçmeniniz olan kişinin hayatını söndürüyorlar. Bir ilimizin en önemli iş adamının bu tür bir komployla hayatı karardı. Sayın Erdoğan içeride tutuklu bulunan bir çok seçmeniniz var, bazılarına ben bile kefil olabilirim.

Şimdi diyebilirsiniz “amacınız bizi yıkmak değilmi, sevinin işte”, evet sayın Erdoğan amacımız sizi demokratik bir seçimle yıkmak, ama yıkarken Amerika’dan, Avrupa’dan, yada bu hain fetullahtan destek alarak asla değil. Akp bir siyasi partidir, er yada geç miadı dolacaktır. Partinizi yıkmak için dış güçler ve hainlere ihtiyacımız yoktur, aynı zamanda böyle bir desteği vatana ihanet olarak görürüz. ..

Yeniden Sayın Cumhurbaşkanıma dönmek istiyorum.

Sayın Cumhurbaşkanım, siz devletsiniz ve devletler intikam almaz, devlet kendi düşmanına bile adaletle hükmeder. Sayın Cumhurbaşkanım, inancımız gereği devletin başı olan kişi dağdaki topal kurdun bile rızkından, canından sorumludur. Eminim iyi niyetlisiniz, amacınız bu hainleri temizlemek, bu temizliği yaparken beddua almayınız, alacak olduğunuz beddua haklı olursa, sizi tutmazsa bile devletimizi tutar çünkü devlet sizsiniz.

Sayın Cumhurbaşkanım, naçizane tavsiyem çok acil, her görüşten insanın olduğu bir komisyon kurulması bu komisyonun çok hızlı çalışarak mağduriyetlere çözüm üretmesi. Şahsınızın bunu yapabilecek kudreti ve azameti var…

Saygılarımla, bir muhalif vatandaşınız…

You may also like