Anasayfa Genel O zaman İyi Parti de Parti değil!

O zaman İyi Parti de Parti değil!

kadirkoc

Sevgili okurlarım, son yazı ve haberlerim İyi Parti kongresi üzerine, köşe yazımda yorumlar yaparken, belgeli bir haber yaptım, Divan Başkanı alkol olayını tutanak altına almış, bende bu durumu haber yaptım.

Kısacası işimi yaptım

İyi Parti Başkan adaylarından Gökhan Ceylan taraftarı olan iki şahıs anında refleks göstererek ne iftiracılığımı bıraktı nede yalancılığımı, oysa ben belgeli fotoğraflı haber yaptım.

Şahıslardan birisinin 27. dönem Milletvekili adayı olması beni oldukça şaşırttı, Milletvekili olacak düzeye gelmiş ama daha kendi bölgesinde kim kimdir bilmiyor, aday olan birine “finansmanın bana ait yeter ki Refik Bek’i indir” diyerek destek veriyor, yazık oluyor koskoca partiye.

Gelelim Salim Seçkin’e dünkü haberimde kullandığım resimde oda varmış, adam yerine koyup bakmadım bile, dün gece bana whatsaptan yazarak “benim resmimi kullanmazsın” imasında bulundu, oysa orası umuma açık bir yer ve oradaki hiç bir resim özel hayat olamaz, tabiki ciddiye bile almadım çünkü olayın hukuki boyutunu çok iyi biliyorum.

Gökhan Ceylan’a çok yakın ve muhtemelen yönetiminde olacak Salim Seçkin “İki Yıl önce dayak yediğimi, (burada üstü kapalı bizde döveriz var) gazeteci olmadığımı, kimsenin beni önemsemediğini” yazarak kıt aklıyla benimle alay etti.

Bu kişi şunu yaptığının farkında olmayacak kadar da bilgisiz, ben Ozan Ersaraç dönemi dahil olmak üzere Refik Bek yönetime geldiğinden beri İyi Partinin her etkinliğinde bulundum, en az 50 tane haber yaptım, ben gazeteci değilsem Ozan Ersaraç İlçe Başkanı değildi, Refik Bek hiç olmadı zaten, hatta İyi Parti diye bir parti bile yok, çünkü mensubu bulunduğu parti Başkanları beni gazeteci yerine koymuşlar, davet etmişler destek istemişler.

Bir başka konu kendi Adayları Gökhan Ceylan bugün beni arayarak ziyaretime gelmek için randevu talep etti, bende kabul edecektim ama bu tarz adamlarla yol yürüyen birine randevu vermem, çünkü Gökhan Ceylan İlçe Başkanı olursa bu adamlardan aldığı akılla partiye yönetmeye kalkacak ve yılların emeği çöpe giderek partide ayrışmalar başlayacak, ben İyi Parti dostu bir gazeteci olarak buna alet olmam.

Herkes Aday olur bu en demokratik hakkıdır, ama bu tarz Trol hesaplarla Silivri de yaşayan insanlara iftira atan birini yanına almak akıl karı iş değil…

You may also like