O BASKAN ADAY

kadirkoc
demo_image-41

Memleketim olan Samsun siyasetini yakından takip ediyorum. Kendimi doğduğum topraklara karşı sorumlu hissediyorum.

Samsun da yediden yetmişe herkesin tanıdığı bir isim var, Cumhuriyet Halk Partisi Samsun İl Başkanı Tufan Akçagöz’den bahsediyorum. Her Samsuna gidişimde kendisini vatandaşlara soruyorum, hakkında tek kelime olumsuz cümle duymadım.

Sayın Başkan yıllar sonra Samsun’da CHP yi atağa kaldırdı, hukukçu kimliğiyle öne çıkan Akçagöze vekillik çok yakışacak.

Sayın Akçagöz il gündemine çok yakın, her ilçenin santimetresine kadar hakim, belli bir bölgenin degil Samsunumuzun tamamına hakim olacak bir isimdir. Bir adım ötesine geçilirse Türkiye’nin tamamına hizmet anlamında faydalı olacak bir arkadaşımız.

Gerek mevcut Milletvekilleriyle uyumlu çalışması, gerekse ilçe başkanlarıyla dayanışması takdire şayan birisidir.

Evet sevgili okurlarım bugün aday adayı olan İl Başkanımız çok yakında Milletvekili olacaktır, olası bir sıralamaya girememesi durumunda yine partisine sahip çıkacak ıdeolojik olgunluğa sahip olması en önemli artısıdır.

Sayın Genel Başkanın İl başkanımızı değerlendireceğini düşünüyorum, kendisi yaptığı çalışmalarla bu göreve fazlasıyla layıktır.

Sayın İl başkanımıza çıktığı bu yolda başarılar diliyorum, bu daha başlangıç mucadeleye devam sayın başkanım, müstakbel Vekilim…

You may also like