Sevgili okurlarım, Silivri Birleşik Esnaf Odası (SİBESO) genel kurula gidiyor, Esnaf değilim lakin uzaktan da olsa takip ediyorum.

Hayatım da bir kez Odaya ziyarete gittim, oda ortak bir arkadaşımızın davetine icabet etmek için uğradım, Sayın Başkanla yüksek sesle sohbet ettik.

Sayın Koçer’le dışarıda görüşüyoruz selamlaşıyoruz.

Başkanlığı hakkında bir kaç kez olumsuz eleştiriler de yaptım neyse şimdi konumuz bu değil.

Nuray Koçer Odaya kendi binasını kazandırdı, Bankada hatırı sayılır nakit parası var, esnaflar arasında sevilen sayılan bir isim.

Esnaf Odası Başkanı bu kadar olur, bize yol köprü yapacak hali yoktu, Esnaf Odası elbette köprü olmalı ama esnafla banka arasında, esnafla Kurumlar arasında köprü olmalı, Sayın Koçer de bunu fazlasıyla yapıyor.

Siz bakmayın bir kaçığın aleyhinde propaganda yapmasına onların derdi daha fazla koparmak, koparamadıkları için de her türlü bel altı eleştiri ve çamuru atacaklar.

Bu isimler kemik yalayıcılar, kemik az gelirse babalarının anneleriyle zina yaparak kendilerini peydahladıklarını bile söylerler.

SİBESO seçimlerinde Silivri esnafları en doğru kararı vereceklerdir, bende Sayın Koçer’e başarılar diliyorum.

Şunu da belirtmeden geçemeyeceğim, şayet Sayın Koçer’in karşısına daha iyi yapacak bir aday çıkarsa elbette ona destek vermeye çalışırım lakin vereceğim bu destek asla aşağılıkça bel altı olmaz…

Huryol Haber