Anasayfa Köşe Yazarlarımız Neyi farklı yapacaksın Balcıoğlu?

Neyi farklı yapacaksın Balcıoğlu?

kadirkoc

Sevgili okurlarım, bildiğiniz üzere son yazılarımı Sayın Bora Balcıoğlu’na ayırdım,  kendisi sevdiğim bir kardeşimiz ama bu ona bazı eleştiriler getirmeme engel değil, Sayın Balcıoğlu cevap verene kadar sorularımı sormaya devam edeceğim.

1: akp den sana teklif geldimi?

2: bu teklife ne kadar sürede ne cevap verdin?

Gelelim diğer konulara

Balcıoğlu 5 yıldır Belediye Başkan Yardımcısı, Özcan Işıklar döneminin ikinci adamı, eleştirilen Işıklar’ın ekibinin en önemli parçası, ( bana göre birçok eleştiri kişisel) yalnız bu eleştirilere Balcıoğlu da katılıyor ki Kendisini ikinci adam yapan kişiye karşı aday oldu.

Sayın Balcıoğlu, siz ikinci adam olarak mevcut başkana hangi projeleri sundunuz da Baskan kabul etmedi? Başkan hangi projeleri size rağmen hayata geçirdi? Kamuoyunun bunları sorma hakkı var, Baskan yardımcılığında yapmaya fırsat bulamadığınız hangi projeniz var? Başkan yardımcılığınız sürecinde kendi insayatifinizle hangi projeleri gerçekleştirdiniz?

Evet sevgili Balcıoğlu, daha olayın ahde vefa kısmına gelmedik, 1 yıldır alttan alta yaptığın başkan adaylığı çalışmalarını sağır sultan bilirken, Özcan Işıklar bilemedi, bu konuda kendisine yapılan uyarılarda cansiperane olarak seni savunan Işıklar’a karşı aday olman vefa anlamında seni sınıfta bıraktı, Işıklar sana sunduklarını Bekirli’den Ahmet ağanın oğlu Hüsmen’e sunmuş olsaydı oda Silivri de senin kadar sevilir sayılırdı…

Sevgili kardesim Balcıoğlu ” sürüden ayrılan koyunu kurt kapar” Atasözü umarım gerçek olmaz. Bugün sana gaz verenler, yarın selam verdiğinde görmezlikten gelirlerse şaşırmamalısın, herkes ektiğini biçer…

You may also like