Anasayfa Genel Nerede İYİ’lik, Nerede İYİ Parti olmak

Nerede İYİ’lik, Nerede İYİ Parti olmak

kadirkoc

Sevgili okurlarım, geçtiğimiz günlerde İyi Parti Silivri İlçe Başkanı Gökhan Ceylan’ın düzenlediği sahte kira sözleşmesini haberleştirdim, yaptığım haberin arkasındayım, sahte sözleşmeyle Maliye’ye Beyanname verildi, Bedaş Ve İSKİ ye abonelik başvurusu yapıldı, böyle olunca sözleşme Resmi Belgede Sahtecilik olarak kayıtlara girmiş oldu. (GEREKEN SUÇ DUYURUSUNU YAPTIM)

Sevgili okurlarım, yaptığım haberle ilgili en ufak bir yalanlama yok sadece Devekuşu misali kafalar kuma gömülmüş , oysa Maliye Bakanlığı hem Mal Sahibi ve hem de kiracıyı çağırıp hesap soracak çünkü ciddi oranda vergi kaçırılması söz konusu. (İhbar tazminatımı bilahare alacağım)

Belge bana ulaştığında İyi İl Başkanı Çoşkun Yıldırım ve İl Teşkilat Başkanı Hakkı Özyurt’u bilgilendirdim, “gereğini yapın” dedim, bu görüşmelerim kayıt altındadır.

Gökhan Ceylan ve yakın ekibi benim için “Ayyaş Ş…siz” tarzında   hakaret cümleleri kullanarak beni mahkemeye verdiklerini iddia ediyormuşlar, tamam kardeşim ben Ayyaş’ım, Ben Ş…sizim kabul, peki bu sahte evrakla Devleti dolandıran ne oluyor? Burada Sahtekarlığı ancak Sahtekar olan biri yapar.

Konuyu ben zaten yargıya taşıdım siz benim Ayyaş ve Ş…siz olduğumu ispatla yükümlüsünüz ben ise sizin sahtekarlığınızı.

Halk İyi Parti ye neden teveccüh gösteriyor, “bunlar Devleti soymaz” diyor oysa daha İlçe Başkanı bile Devleti Soymaya kalkarsa iktidarı nasıl size versin bu halk.

Bir başka durum ise bilgi kaynağım merak ediliyor “SADECE AYNAYA BAKIN” yeterli.

İyi Partinin kurumsal kimliğini asla zan altında bırakmak istemem lakin en başta zan altında bırakan İlçe Başkanı sonra İl Teşkilat Başkanı ve nihayet İl Başkanı.

Dünyanın neresine giderseniz gidin 11 Bin TL kira ödenen bir yeri resmi kayıtlara 500 TL geçiriyorsanız en başta devleti dolandırıyorsunuz lakin bununla bitmiyor.

İyi Parti Siyasi Partiler kanununa tabi, ve o kanunda “asla kayıt dışı para alamazsınız” deniyor, ucu parti kapatmaya kadar gidecek bir süreç başlar, kayıtdışı olarak 10.500 TL para mal sahibine ödeniyor peki bu para nereden alınarak ödeniyor, İBB İştiraklarından açıktan paramı geliyor partinize, her ay ödenen bu gayriresmi paranın kaynağı nereden?

Partiniz başka  gayrı resmi ödeme yapıyor mu?

Önümüzdeki süreçte soruları artırarak sormaya devam edeceğim.

Gelelim Deprem konusuna

Volkan Yılmaz’a bir teşekkür etmenin zamanı geldi, Silivri SAK ekibini kurarak önemli bir değer yarattı, bu ekip son depremde gurur kaynağımız oldu.

Yine Şekilde 3 İlçede Çadır Kent kurulmasına öncülük ediyor (Önce İkiydi) ve Çadır Kentler bitmek üzere , Deprem gibi büyük bir afette ufak tefek yol kazaları olsa da Volkan Yılmaz ve ekibi teşekkürü hak etti.

Varnalı Konutları Silivri’nin kanayan yarasıydı, bitmek üzere burada Belediyemize de kazandıran bir ortaklığı Saral İnşaatla birlikte yaparak bir başarıya imza attı.

Mustafa Saral “Belediyemiz Kazanacak sa elbette elimizi taşın altına koyacağız” diyerek en tecrübeli İnşaat Mühendisi Mustafa Arslan’ı projenin başına getirerek yüzünün akıyla projeyi teslim ediyor.

Ben Varnalı Sakinleri adına hepsine ayrı ayrı teşekkür ediyorum…

 

 

 

You may also like