Anasayfa GÜNDEM Nedir bu pusu sevdası

Nedir bu pusu sevdası

kadirkoc

Sevgili okurlarım, Silivrispor Yeni Orduspor’a 5. O yenildi ve beş maçta 2 puan alarak kötü bir başlangıç yaptı.
Daha sezon başlamadan, çok zor bir grupta olduğumuzu biliyorduk, Pandemi dolayısıyla futbol daha zorlaştı, bulunduğumuz grupta en az maliyetle kurulan takımlardan biriyiz ve bu takım küme düşecek bir takım hiç değil.
Takımı çıplak gözle izleyemiyoruz, ancak futbol dışı etkenleri yorumlayabiliyoruz, takımın oynadığı futbolla alakalı tek kelime yorum yapma şanşımız yok.
Futbol dışı etkenlere baktığımız da, bu takımın kurulamaması adına yapılmayan kalmadı.
Gruptaki rakiplerimiz takım kurarken, biz “Otogar ne olacak. Otopark elimizden alınacakmı. Engelsiz kafe’2yi kim işletecek” diye konuşuyorduk.
Silivrispor yönetimine engel çıkaranlar, aslında kulübe engel çıkardıklarını elbette biliyordu, bilinçli olarak yapılanlar gelecek kaygısından kaynaklı olduğunu elbette biliyoruz, takımlar küme düşer, çıkar, asıl küme düşen sizin zihniyetiniz.
Evet ortada bir başarısızlık var, belki yönetimsel hatalarda Eyvallah, lakin pusuda bekleyen sizlerin hiç mi kabahati yok.
Bu kulüp 6 Milyon borçla devir alındı, 3 dönem önceki Başkanın döneminden olan borçlar bile bugün ödenmeye çalışılıyor, burada hepimizin vebali var, “İhsan Atun Bizim çocuk Başkan olsun, bu olmadı parası bol olan Kalko Başkan olsun” diyenler şimdi çıkmış ahkam kesiyor.
Gecesini gündüzüne katıp kendi özel işlerini bile askıya alan bir yönetim var, eminim ki hepsi şu anda hepimizden fazla üzgün, bugün kü 5. O lık yenilgiye bakarak yorum yapmak hiç yakışık almıyor, İngiltere ligine bakın, olmadı Alman ligine bakın, yada süper lige bakın göreceksiniz ki umulmadık sonuçlar ortaya çıkıyor, futbol seyir oyunudur, futbolcu da seyirciye oynar, ama pandemi futbolu bu hale getirdi, yapılacak birşey yok.
Bana göre de yönetim takıma neşter vurmalı, aksayan yönleri en iyi yöneticiler görüyor, takımı çıplak gözle izleyebilen onlar, neşter vurması gerekenler elbette vuracaktır.
Sonuçlara bakarak yönetimi aşağılamak bu dönem yapılacak iş değil, biliyorum Pazar gününü iple çekiyorsunuz, pusuda bekleyen sırtlan misali oluyor bu yaptıklarınız ve size yakışmıyor.
Bu kulüp küme düşerse hep beraber düşeceğiz, yapıcı eleştiriler yapalım, futbolcuları motive edelim, bize düze çıkaracak olan bu futbol takımıdır, genel kurul zamanı geldiğinde ise başarısızlık varsa bunun hesabını mevcut yönetime soralım ama bugün birlik olmak zorundayız.

You may also like