Anasayfa Genel Neden Bulut?

Neden Bulut?

kadirkoc

Sevgili okurlarım, İlçemizden seçilecek sıradan İki aday var, Milliyetçi Hareket Partisi’nden Hayati Arkaz ve Cumhuriyet Halk Partisi’nden Doruk Bulut, Sayın Arkaz’la iki kez davalık olmamıza İlçemiz adına adaylığını önemsiyorum, bu dönem daha faydalı olacaktır.

Doruk Bulut tam bir başarı örneği, Mahalle Temsilciliğinde başlayan yolculuğunu Milletvekili olarak taçlandıracak, gençlerin örnek alması gereken bir kişilik, özellikle Cumhuriyet Halk Partisi Gençlik Kolları Üyesi gençler İlçe Başkanımız Berker Esen’den sonra Doruk Bulut örneğine bakmalılar.

Doruk Bulut’u uzun yıllardır tanırım ve en ufak saygısızlığını görmedim, alçakgönüllü ve mütevazi bir kişilik, o kadar mütevazi ki kendi etkisini yüzüne söylediğinizde yüzü kızarır.

Bu arada Doruk Bulut’un adını Milletvekili olarak aylar önce ilk telaffuz eden kişiyim, o gün Sayın Bulut’la yaptığımız konuşmayı çok iyi hatırlıyorum, özel bir konuşma olduğu için detaya girmiyorum ama siyaset siz istemeseniz bile yaptığınız iyi işler sizi bir yere getirir.

Başa dönerek o zaman yazdığım yazıyı ve yaptığım canlı yayın konuşmasını tekrar yazmayacağım.

Doruk Bulut’un adını neden Milletvekili olarak ilk duyurduğuma gelince

Gittiğim bir çok İl de ve İlçe de adını çok duyuyordum, bu durumun Genel Merkez tarafından görülmemesi mümkün değildi, ve bazı üst düzeyde siyaset yapan CHP lilerle görüşmelerim oluyordu, ve Doruk Bulut ismini Aday olarak duyurdum ve oldu.

Neden Doruk Bulut’a oy vermeliyiz, Ak Parti Üçüncü Bölgede Makam Odasında özel partiler düzenleyen Necmi Kadıoğlu’nu aday gösterdi, bu görüntüler halen bazı sitelerde mevcut, bir çok şaibeli iş ve işlem yapan bu adamı Ak Parti görevden aldı şimdi bizlere dayattı.

Neden Doruk Bulut’a oy vermeliyiz, Hüdapar Genel Başkanı Zekeriya Yapıcıoğlu da Üçüncü Bölgeye yani bize dayatıldı, Atatürk ve Cumhuriyetle sorunu olan, Hzibullah adlı Terör Örgütünün Mecliste temsilciliğini yapacak olan bu adama oy vermemek için Oy vermeliyiz.

Sırf bu İki ismi görmemiz bile oy vermememiz için fazlasıyla yeterli, gerisini yazmıyorum bile.

Ak Parti gözünde Silivri yi bitirmiş, oy vermeyerek bizde Ak Parti yi bitirelim…

 

You may also like