Anasayfa GÜNDEM Ne zaman Ermiş’ler!!!

Ne zaman Ermiş’ler!!!

kadirkoc

Sevgili okurlarım, yazmak, sadece doğruyu yada inandığın doğruyu yazabilmek yürek işidir.

20 Yıldır bölge siyasetinin içinde yer alan Ermiş ailesi benim konum.

Geçtiğimiz dönemlerde seçilmiş her Belediye Başkanına olmadık yazılar yazan bu aile şimdi ya susuyor yada mevcut Başkana alkış tutuyor.

Özellikle TÜRAM ve Tarım Lisesi üzerinden önceki dönem Belediye Başkanına yapmadıkları kalmayan bu aile, şimdi çıkmış tarım politikalarını yere göğe sığdıramıyor.

Kalıcı hiçbir proje ortaya koyamayan, vizyonu olmayan Belediye Başkanını övmek için bile, önceki dönem Belediye Başkanının vizyonuna ihtiyaç duyduklarını dahi görmüyorlar.

“Bir şey değişecek, her şey değişecek” diyenler, boya ve kaldırım yapmaktan öteye geçemediler, birde her bulduğu yerde selfie vermek var.

Sırf selfie yapmak için makam arabasıyla Atatürk büstünün önüne gelip, selfie yapıp giden bir Başkan var kardeşimmmm.

İrfan Ermiş güya duayen gazeteci kategorisine giren biri, gözleri görmez, kulakları duymaz olmuş, yaşı gitmiş çok normal ama sana ne oluyor Ahmet Ermiş.

Burnunun çok iyi koku aldığını iddia ederek gazetecilik yapıyorsun yada yaptığını sanıyorsun.

Geçmiş dönemlerde her şey ilk size gelirdi, ne oldu kulakların mı tıkandı, gözlerin görmez mi oldu, İrfan Ermiş MHP li yani bir sebebi var, sana ne oluyor sen Ak Partili değilmisin.

Partiniz yok sayılıyor, Mahalle Başkanlarınız bana kadar ulaşıyor, siz neden duymamak için kulaklarınızı tıkıyorsunuz.

Mevcut Belediye Başkanı kaldırımlarda bile poz verirken neden Ak Parti İlçe Başkanını, Meclis Üyelerini yanına davet etmiyor, size verilen %42 oyun hiç mi önemi yok kardeşimmmm.

Sevgili Ahmet öyle “ben gazeteciyim” demekle gazeteci olunmuyor, yürekli olacaksın, kalemin kırılacak belki ama asla yamulmayacak, işte o zaman gazeteci olursun.

Deve kuşu misali nereye kadar kafanızı kuma gömeceksiniz.

1.5 yıl oldu Ermiş Ailesi neden tek bir eleştiri yapan yazı yazamadı, bu Başkan hiç mi hatalı işlem yapmıyor.

Belediyede sadece Başkan değişti geri kalan kadro halen devam ediyor, hatta Başkan Yardımcısı bulamadınız CHP kökenli birini Tekirdağ’dan getirip Başkan Yardımcısı yapmak zorunda kaldınız, yokmuydu iki parti içinde Başkan Yardımcısı yapacağınız bir tane bile insan.

Belediye Başkanlığı kadro işidir, tek başına Başkan çok bişey ifade etmez, CHP li kadrolarla MHP ideolojisine hizmet edemezsiniz, ederseniz de sol ideolojinin etkisi gün gibi ortaya dökülür işte.

CHP li kadrolarla Belediye yönetmeye kalkarsan kıyas yaptığın Belediye Başkanı, Komünist Belediye Başkanı Mehmet Maçoğlu olur.

Belediye Başkanınız F. Mehmet Maçoğlu’yla kıyaslanıyor, eski İstanbul Belediye Başkanı Tayyip Erdoğan’la değil, duydun mu beni Ahmet Ermiş…

You may also like