Anasayfa Genel Nankör kedi

Nankör kedi

kadirkoc

Sevgili okurlarım, oldum olası mazlumun yanında oldum, hak ve adaleti kendimce yorumlayıp ona göre bir duruş sergiledim, bundan sonraki hayatımda da bu böyle olacak.

Volkan Yılmaz ortalamaya vurduğumuzda eleştirdiğim konular olsa da başarılı bir Belediye Başkanı, elbette eksileri olacak çünkü hepimiz insanız Volkan Yılmaz’ın artıları eksilerinden fazla.

Silivri Belediyesiyle tek bir kuruşluk reklam ilişkim olmamıştır, böyle bir beklentimde hiç bir zaman olmadı, inandığım doğruları kendi işimle finanse ederek bu günlere geldim, bundan sonra da böyle devam edecek.

Çanta olayı üzerinden Sayın Başkana vurulmak isteniyor, buradan İmar Konusuna vakıf, Belediye Mevzuatına hakim bir kardeşiniz olarak söylüyorum, Çanta imar olayı olması gereken rutin bir çalışmadır, asıl sorulması gereken bu zamana kadar neden yapılmadı?

“Neden diğer kısımlar için çalışma yapılmadı” deniyor, bende diyorum ki madem ki böyle bir ihtiyaç vardı geçmişte o ihtiyacı neden karşılamadınız, bahsedilen arazinin Beşbinlik planları yapılalı On Yıllar geçmiş plan yapmamışsınız şimdi çıkıp “Neden tamamı yapılmıyor” diyorsunuz, ayıptır günahtır.

Bundan yaklaşık 4 Yıl Önce Sayın Belediye Başkanımıza “Bugün ekmek verip baş tacı ettiğiniz köpekler, yerel seçim süreci başladığında ilk sizin elinizi ısıracak” dedim ve yine haklı çıkmanın gururunu yaşıyorum.

Sayın Volkan Yılmaz ben hariç Yerel Basına Bayram için reklam yolluyor  (2.000 TL) nankör kedi bu gönderilen reklamı beğenmemiş olacak ki “Bu reklamı girmiyorum” diyerek Çanta olayından Sayın Başkanı vurmaya çalışıyor, İnşaatla İmarla ilgili hiç bir fikri olmayan bu zırtapoz, dün savunduğu Çanta olayından bugün Başkanı vuruyor.

Aslında bu zırtapoz hayatından emek verip tek bir iş yapmamış, tek bir gün emeğiyle para kazanmamış birisidir, tek işi siyasetçileri sömürerek para kazanan bu Şizofren 4 Yıl boyunca beslendi, şimdi yal’lanacak başka kapı bulmuş olacak ki Volkan Yılmaz’a vuruyor.

Volkan Yılmaz’ın yaptığı İmar Düzenlemesi Kanunun verdiği hakkı kullanmasıdır.

Yukarıda da dediğim gibi Volkan Yılmaz la tek bir kuruş reklam ilişkim olmamıştır, arazi sahiplerini hiç bir şekilde tanımam, Yarı Çanta lı sayılırım, İmar olayından dolayı Çanta Köyden tek bir eleştiri  yok (Çanta Köyde yaşıyorum) hal böyleyken birileri eleştirecek konu bulamayınca buradan Başkana yürüyor.

Volkan Yılmaz doğru adımları attıkça ben gereken övgüyü yapmaktan asla geri durmayacağım.

Cumhuriyet Halk Partisi aktif üyesiyim, partimin her daim emrindeyim, ideolojimin sadakasını versem bazı yöneticiler abad olur, parti görüşlerini savunduğum için aldığım kesinleşmiş 76 tane davam, devam eden 136 ceza davam var.

Partili olmam adaletsiz bir dalkavuk olmamı gerektirmiyor, bu durum ölünceye kadar da böyle devam edecektir…

You may also like