Namussuzluk!

kadirkoc

Sevgili okurlarım, Çakal her zaman Çakal’dır, geçmis dönem Belediye Başkanımız Özcan Işıklar sevabıyla, günahıyla 10 Silivri’ye hizmet etti, elbette eleştirilecek yönleri vardır, övülecek yerleride var, artı eksi hesabı yapıldığında bana göre artısı çok fazla.
Silivri de yasayan bazı asalak takımı halen Özcan Işıklar aleyhine yazıyor, elbette yazabilir, dikkat çekmek istediğim şey bunlara üç otuz para verilsin Işıklar’ı İlah ilan edecek kadar omurgasızlar.
Işıklar var, bunlar var, Işıklar yok, bunlar yok, hased, kin, garez bunların yaradılışında var.
Adam Silivri’nin yüz akı Tarım projesini hayata geçirmiş, yeni seçilen Belediye Başkanı bu projeye sarılmış, hatta Tarım Bakanı bile koşa koşa TURAM’a gelmiştir, İzmir için hayalleri olan Belediye Başkanı Tunç Soyer Özcan Işıklar’a “gel bu projeyi İzmir de hayata gecir” diyerek Işıklar’a hak ettiği değeri vermiştir.
Bizim asalak takımı bu duruma kudurdu, Silivri’den Izmir’e yazmaya başladılar, kötü köpek misali, uzağa havlamak kolaylarına geliyor, bu asalaklar “IŞIKLAR seçimi kaybedip kaybolacak” oysa Işıklar çok daha güçlü gelecek planları yapıyor, yapmasıda köpeklerin kudurmasına yetiyor, o yüzden uzağa havlıyorlar.
VOLKAN YILMAZ PROJE DEĞIL POLEMİK ÜRETİYOR!
Sayın Volkan Yılmaz 100 gün dolmak üzere, elbette tasarruf yapmalısınız, bu sizin göreviniz, başında bulunduğunuz kurum size bu sorumluluğu yüklüyor ama işin tadını kaçırıyorsunuz, her meclis toplantısında “eski dönem şöyle yapmış, böyle yapmış” demeyi bırakın şu 23 projenin adımlarını atın artık, müflis tüccar gibi her meclis toplantısında eski defterleri kurcalamayın, bu yaptığınız popülizm olmaktan öteye geçmiyor.
Sayın Başkan iyi niyetinizden şüphe etmiyorum, ama danışman yada akıl hocalarınızı gözden geçirmenizde yarar var. Beş yıl göz açıp kapanıncaya kadar geçer, bir bakmışsınız ki eliniz de bir çuval dolusu polemik kalmış. Şu ana kadar yaptıklarınız rutinler, yani yapılması gerekenler, biz sizden rutinin dışına çıkmanızı bekliyoruz, söz degil eylem zamanı Sayın Başkanım…

You may also like