Anasayfa Asayiş Mutlu Bozoğlu en şanşsız İlçe Başkanı

Mutlu Bozoğlu en şanşsız İlçe Başkanı

kadirkoc

Sevgili okurlarım, Sayın Bozoğlu’yla çay dahi içmedim ama çok yakından takip ediyorum.

Ak parti İlçe Başkanları her dönem arkasında hem Hükümeti hem de İBB yi alarak siyaset üretti, bazı siyasetçiler şanşsızdır, bana göre Sayın Mutlu Bozoğlu bunlardan biri.

İlçe Başkanlığı döneminde önce ittifak yapmaya mecbur kaldı, kazanacak olduğu Belediye Başkanlığını Altın tepsiyle MHP ye sunmak zorunda kaldı.

Yeniden yapılan İstanbul seçimlerinde İBB kaybedildi.

Tüm bunların yanında siyaset dinazorlarını hep ensesinde hissediyor, en zor zamanda partisini diri tutmaya çalışıyor.

İBB kaynaklarını kaybeden Ak Parti Silivri özelinde çok öne çıkamıyor, bunun yanında Hükümet tarafından yapılacak yatırımlar Volkan Yılmaz tarafından anında sahipleniliyor.

Volkan Yılmaz’ın yönetim anlayışı ben merkezli, görev ve yetki paylaşma gibi derdi hiç yok, ittifak ruhunda olması gereken birlikte yönetmek ve sahiplenmek Silivri için pek mümkün görünmüyor.

Başta söylediğim gibi Sayın Bozoğlu’nu yakından tanımadım, arkadaşlığı, dostluğu nasıldır, neyi sever, neyi sevmez bilmem, siyaseten takip etmek zorunda olduğum bir kardeşim.

Ben tüm bunlara rağmen Ak Parti hükümetinin Silivri’ye çok ciddi yatırımlar yapacağından eminim, bu konuda Mutlu Bozoğlu elinden gelenin fazlasını yapmak isteyeceğinden şüphem yok.

Sayın Volkan Yılmaz’a burada görev düşüyor, %42 oy desteği olan Mutlu Bozoğlu’nu halkın önüne daha fazla sürmeli, her başarı sahibine yazar ama her başarısızlıkta sahibine yazar, birlik olunursa güzel Silivri’miz Hükümet tarafından güzel hizmetler almaya aday.

Şayet bu anlayış devam ederse Silivri Hükümetten gelecek hizmetler için 2022 Mayıs ayını beklemek zorunda.

Mutlu Bozoğlu sempatik görüntüsü, gençliği, ve sakinliğiyle 2022 sonundan itibaren fark yaratmaya ve fazlasıyla söz sahibi olmaya aday, benden söylemesi.

En şanşsız dönemde İlçe Başkanı olmasını kendi lehine çevirmesi çok mümkün gözüküyor…

You may also like