Anasayfa Köşe Yazarlarımız Muhalefet acizliği!!! 2 Bayan’a muhtaç kalmışlar

Muhalefet acizliği!!! 2 Bayan’a muhtaç kalmışlar

kadirkoc

Sevgili okurlarım, muhalefet etmek, iktidar olmanın temelidir, dogru muhalafet yaparsanız bu sizi iktidara taşır.

Sırf muhalafet edeceğim diye haksız hukuksuz eleştiriler yaparsanız, yaptığınız eleştiri sizi toplum gözünde küçük düşürür, hatta Ermiş ailesinin en küçüğü (sözün büyüğünü eder) bile çıkar  Özcan Işıklar’ı savunmak durumunda kalır çünkü h34 insanın içinde Adalet duygusu vardır, Sayın Alparslan Bozkurt Ermiş en muhalif olduğu kişiye yapılan eleştiriyi gorunce “yok artık ” dedi…

Ermiş’in yazısını önemsiyorum, aslında her yazıyı önemserim okurum, olumlu yada olumsuz fikrimi beyan ederim, Ermiş ailesinin habercilik anlayışını en fazla eleştiren birisiyim ama doğrularda bulusmama engel değil bu durum.

Iki hanım arkadaşımız cıkmış basın açıklaması yapmış kendine gazeteci diyenlerde ciddiye alıp gitmiş, basın açıklaması yapanlarında, basın adı altında oraya gidenlerinde amacı o kadar belliki Ermiş bile isyan etti.

Madem gazetecisiniz “ki değilsiniz” orada o hanımlara soru neden sormadınız, size o kafe yerini kim verdi? 2014 yılından heyelan olduğu güne kadar (3 yıl) size kini olan Özcan Işıklar çalışmanıza neden izin verdi? O kafeleri açarken heyelan olma riskini görmediniz mi? Size kötülük yapmak isteyen Işıklar toprağı harekete geçirecek gücü buluyor da sizi oradan çıkarmaya mı bulamıyor?

Evet sevgili okurlarım, kazın ayağı öyle değil,” Işıklar Aday olamayacak, gelen kişi bunlara yeni kafe yeri verecek, bunlar da mutlu mesut yasayacak” tek amaçları bu, Silivri Halkı akıllı insanlardan oluşur ve bu gerçeği görür. Işıklar bu kişilere haketmedikleri değeri geçmişte vermiş bugünde gerçeği görüp vermemiştir ve bunu aktif partili olmalarına rağmen yapmıştır bana göre bu takdirlik davranıştır…

Kamuoyunda Işıklar’a muhalif olanlara bakıyorum her birisinin ortak özelliği “ama bana şunu vermedi, bana bunu yapmadı, şu işimi çözmedi, onun işini yaptı,”hatta o kadar ileriye gidiyorlar ki “Belediye de bir sürü akp li çalışıyor, onları çıkartıp neden bizi almıyor” bile diyen embesiller var.

Doğru  yoldasın Özcan Işıklar , sırf akp li diye bir kişinin ekmeğiyle oynarsan Allah o makamı sana dar etsin. Bizim yapmamız gereken akp li kardeslerimizin de gönlünü kazanmak, yok akp nin yaptığı gibi kişileri ötekileştirme degil, onu akp yapsın, biz sol ideoloji mensubuyuz, sevgiyi hakim kılarız, bizden olmayana daha fazla özen gösteririz ki bize katılsın, sevginin diliyle konuşsun.

Muhalefet edeceğim diyerek daha fazla küçülmeyin, Elbette Sayın Işıklar’ın eleştirilmesi gereken yanları var, ama bunu haksız hukuksuzluk zeminine taşırsanız, Işıklar degil 3 dönem 6 dönem daha Başkanlık yapar.

 

You may also like