Anasayfa Genel Metin Karakaş size büyük lokma!

Metin Karakaş size büyük lokma!

kadirkoc

Sevgili okurlarım, yazı başlığını görünce eminim az çok bir şeyler anlamışsınızdır ama ben konuyu açayım birazcık.

Metin Karakaş la oturup tek bir çay içmiş insan değilim, arada sırada selamlaşır ve ya 3 Ay da bir de olsa belki telefonla konuşuruz hepsi bu kadar ama gıyaben yakın takip ettiğim bir siyasetçi ve Silivri de özgün ağırlığı olan ender insanlardan birisidir.

Volkan Yılmaz la en azından oturup çay içip sohbet etmişliğim bir kez de olsa var ama Volkan Yılmaz’ıda yakın takip ediyorum çünkü mevcut Belediye Başkanımız, yaptıkları ve yapmadıkları beni ve Silivri halkını direk etkiliyor.

Sayın Volkan Yılmaz Silivrispor eleştirilerini dile getirirken Metin Karakaş’ı ,ima ederek geçmiş döneme vurgu yapması gözlerden kaçmadı.

Elbette Ümit Kalko’ya yapılanlar dışarıdan bakınca hoş olmadı ama işin içinde bulunan kişilerden dinlediğimiz de farklı şeyler konuşuluyor.

Sayın Başkan Silivrispor yöneticilerini neredeyse yolsuzlukla suçlayacaktı, bu suçlamaları kime yaptı isim isim soralım.

Mesala Nuri Çolakoğlu’nu suçladı bu isim ne yaptı peki yaklaşık 1 Milyon TL kulübe bağış yaptı ve yapıyor.

Ahmet Yalçın’ı suçlamaya kalktı, Yalçın ne yaptı net 300 Bin TL bağış yaptı.

İmalı Metin Karakaş göndermesi yaptı, peki Metin Karakaş ne yaptı cebinden verdiği net rakam 600 Bin TL, sağladığı kaynakları konuşmuyorum bile.

Sayın Belediye Başkanı bizim paramızdan sadece 150 Bin Tl destek vermiş, sıfır kaynak sağlamış, bağışçılar marifetiyle yapılan tesisi “Biz yaptık” diyerek eksik bilgi vermiştir.

Metin Karakaş gibiler sizin için büyük lokma Sayın Başkanım.

Silivri de düğün yapacak olan, cenazesi olan, bir konuda maddi destek ihtiyacı olanın ilk aklına gelen isimdir Metin Karakaş (Bu kadar hayırsever olamasına rağmen, halen kuruşu boğazımdan geçmemiştir, kendisine sorabilirsiniz 🙂  )

Sayın Belediye Başkanımız Metin Karakaş’ı ima ederek baltayı taşa vurdu, bir insanın sinirleri bozulunca böyle basit hatalar yapıyor demek ki.

Bir konuya daha değinmek istiyorum.

Eren Ermiş hazzetmediğim davranışlarda bulundu, saygısız tavırlar sergiledi, kendisine çok fazla kızarım, kızıyorum da ama iş dövmeye gelirse ilk tokadıda son tokadı da ben atarım ve bu hakkı her zaman kendimde görürüm.

Kimin neden üzerine gittiğini biliyorum, o makamlarda gözünüz olabilir, yerine geçirmek istediğiniz kişiler olabilir ama bunu namusluca yapın, arkadan adice yapılan her hareketten haberim var, bunu bilesiniz.

Şunu da belirtmek isterim, Eren Ermiş’e bir kinim var ama ben emanete de hiyanet etmem, kinimin gereğini zamanı geldiğinde ben yaparım.

Bu konuda şimdilik bu kadar söylüyorum, sizi tanıyorum ve yakından takip ediyorum, adamın yüzüne gülerek kuyusunu kazıyorsunuz, sizi sokağa çıkmaz yaparım…

 

You may also like