Anasayfa Köşe Yazarlarımız Menfaat çeteleri!

Menfaat çeteleri!

kadirkoc

Sevgili okurlarım, dün seçimin galibini açıkladım,  “senmisin açıklayan” başladılar saldırmaya, saldıranlara baktım, hepsinde ayrı bir kuyruk acısı var.

Düne kadar bu kişileri isim isim yazdim aslında, bu kişiler şimdi trol sosyal medya hesapları açarak hınç almaya, rahatsız etmeye çalışıyorlar, hatta tehdit ve hakaret ediyorlar.

Biliyorum ki bu menfaatcı çete mensupları okurlarım arasında, bugüne kadar ne yazdım, ne söylediysem arkasındayım.

Benim için seçim bitti, koltuk bekaa’sı tehlikeye girdi, sonrasını koltukları tehlikeye girenler düşünsün.

Silivri kardeşliği, barışı, huzuru tercih etti, seçim sürecinde bile aba altından sopa gösterenlere kapıyı gösterdi.

Beklediğimiz kuru soğan, Patates’e muhtaç edenlerin gereken dersi almasıydı, 1 Nisan günü de alacaklar, Silivri ölçeğinde ranta, talana, yüz vermeyen Özcan Işıklar yeni döneme başlayacak,  daha güçlü, daha mütevazı bir Özcan Işıklar göreceğimizi düşünüyorum.

Menfaat çeteleri çıldırmış vaziyet te,  %5 oyu zor alacak bir adaya sarılmaları aslında bize çok şey anlatıyor, bunlar %5 lik adayla seçim kaybettirip, önümüzdeki dönemde rant paylaşımına ortak olacaklardı, bu hesabı görmemek için kör olmak gerekiyordu, gördük ve sıkça dile getirdik.

Hatta bu menfaat çetelerinin bazı üyeleri Silivri’yi terketme hesapları yapmaya başladı, burada hayatlarını idame ettirme şansları yok,  hayatları boyunca emek harcayıp, alın teri nedir bilmeyenler elbette önümüzdeki dönem  yok olmaya mahkumlar.

 

You may also like