Anasayfa Asayiş Mehmet Kurtarmış; “Bu çamur bana yapışmaz”

Mehmet Kurtarmış; “Bu çamur bana yapışmaz”

kadirkoc

sevgili okurlarım, eline çamur alanın önce eli çamur olur, CHP Silivri meclis üyesi adayı Mehmet Kurtarmış’la sohbet ettik ve üzerine atılmak istenen iftirayı konuştuk.

sözü kendisine verip yorumumu sona bırakacağım, “bu bana atılmış çirkin bir iftiradır ve gereken yasal başvuruları yarın yapacağım, ben 15 yıldır aktif siyasetin içindeyim, benim Ülke sevgimi ölçecek barometre halen icad edilmedi, bunu derken HDP şeçmen’ini ötekileştirmek asla düşünmem, benim kapı komşum Kürt kökenli, esnaf komşum Kürt kökenli, bizler Silivri de kardeşçe yaşayan insanlarız, birbirimizin ötekisi değil tamamlayıcısıyız. sokağımızda bulunan çocuk parkında benim çocuğumla Kürt kardeşimin, Laz kardeşimin çocuğu birlikte oynuyor. Ben AK Parti’de 15 yıl aktif siyaset yaptım, gördüğüm yanlışlıklar sebebi ve Cumhuriyet Halk Partisinde daha iyi hizmet edeceğimi düşünerek geldim, bugün iyiki de gelmişim diyorum, kamplaşma siyasetinin bitmesi gerekiyor, bana atılan çamur yapışmaz ancak bu iftirayı atanların ellerini kirletir. ben inandığım değerler uğruna çalışıyorum ve çalışmaya devam edeceğim. “ dedi.

Sevgili okurlarım, özellikle CHP şeçmeni kardeşlerim, akp bizden olanlar, bizden olmayanlar ayrımı yaparak bu günlere geldi, bugün akp nin bu tavrından rahatsız olanlar bir Liman arıyor o Liman Cumhuriyet Halk Partisi, biz bu kardeşlerimizi öylesine bağrımıza basmalıyız ki neden daha önce bu Çınarın gölgesinde olmadık diye hayıflansınlar. Sayın Kurtarmış’la ilk defa sohbet etme fırsatım oldu, onu daha önce tanımamam benim kaybım, Cumhuriyet Halk Partisi çok önemli bir değer kazanmıştır, yuvana hoş geldin Sayın Mehmet Kurtarmış.

 

You may also like