Anasayfa GÜNDEM Mehmet Keleş

Mehmet Keleş

kadirkoc

Sevgili okurlarım, Mehmet Keleş diye Hukukçu bir arkadaş var, belli ki siyasi hesapları da var.

Sevgili Mehmet, hedeflerine saygı duyarım, lakin o hedefe doğru seçtiğin yolu doğru bulmuyorum.

Şu ana kadar hiçbir örgüt toplantısında ortaya bir iddia koyduğuna şahit olmadık, suya sabuna dokunmadan İlçe Başkanı olma peşindesin, bununda farkındayız.

Mehmet Keleş olarak ortaya bir fikir koydun da ben mi gözden kaçırdım diye hafızamı yokladım, olumlu bir şey bulamadım.

Ayrıca ortada bir İlçe Başkanlığı seçimi felan da yok ama amacın yönetim düşürmek ise orada dur derler adama.
Şu anda yapılması gereken tek şey İlçe Başkanımızın arkasında dağ gibi durmak, kongre zamanı geldiğin de ise her üye gibi sende aday olabilirsin, yeterli sayıya ulaşırsın, bizde seçilmiş İlçe Başkanı olarak saygıda kusur etmeyiz, ama bugün küçük ayak oyunlarıyla rol kapmaya çalışırsan, yarın alacağın rol figürandan öteye geçmez.

Sevgili İlçe Yöneticilerim, genç arkadaşlarsınız, hepinizin siyasi hedefi var ve sizlerle gurur duymak isterim, saçma sapan ayak oyunlarına alet olmayın, daha bir yıllık yönetimsiniz, size düşen İlçe Başkanı olan kardeşimizin yanında olmak, rakı masalarında plan yapmak sizleri yüceltmez, aksine küçültür.

Kimse cin olmadan, adam çarpmaya kalkmasın.

Mümin Koçoğlu listesinde sizlerden yetenekli ve partiye çok şeyini vermiş insanlar vardı, lakin Mümin Koçoğlu seçimi kaybettiğinden dolayı onlarda kaybetti.

Şu anda bulunduğunuz makama Berker Esen seçildiği için geldiniz, kısacası Berker Esen sayesinde oradasınız.
Şunu asla düşünmeyin “Berker olduysa bende olurum” olamazsınız kardeşim olamazsınız, Berker Esen 10 yıldır bu partinin vitrininde, gece gündüz çalıştı, sizler daha bir yıllık yönetimdesiniz, şimdiden “Ben oldum” diyorsunuz…
Parti aidatınızı yatırın, ortaya yeni fikirler sunun, bir vizyon koyun, hak ettiğiniz anda bu parti sizi zaten bir yere koyacaktır.

Bazılarınız bana darılacaktır, asla umurumda değil, başta dediğim gibi hepinizi seviyorum, ama hepinizden çok partime ve tüzüğüne bağlıyım.

Herkes haddini bilecek, yeri zamanını bekleyecek.

You may also like