Anasayfa Yerel Haberler Mazda’n varsa “Ekinci”

Mazda’n varsa “Ekinci”

kadirkoc

Japon araba markası Mazda’nın özel servisi olarak sektörde 30 yıla yakın bir süredir hizmeti bulunan Ekinci Oto, müşterilerinden tam not almaya devam ediyor.

3 kardeş olarak 1992 yılında Ekinci Oto adı altında özellikle japon araba markaları ve yanında birçok araç markasının tam donanımlı yetkili servisi olarak hizmet veriyor. Mazda, Toyota, Mitsubishi, Nissan, Hyundai, Kia, Proton marka araçlar için servis ve bakım hizmetleri yanında boya kaporta gibi ince işçilik isteyen hizmetleri de müşterilerine sunuyor.

“Aracınızı gönül rahatlığı ile güvenilir ellere teslim edebilirsiniz”

Mazda Ekinci Özel Servisinde konusunda uzman mekanikerler tarafından araçlara orijinal yedek parça veya alternatif parçalar kullanılıyor. Araçların teknik bilgi sahibi personelleri kusursuz hizmet sunmayı kendilerine her zaman bir görev olarak kabul ettiklerini ifade eden işletme yetkilisi;
Mazda Ekinci Özel Servisi her geçen gün kendimizi geliştirdik. Kusursuz hizmet anlayışımızla müşteri memnuniyetimizi ön plana alarak modern ekipman ve cihazlar ile müşterilerimize hizmet vermekteyiz. Mekanik Bölümümüzde kaliteyi hız ile birleştirmenin ve bunu müşteri memnuniyetine dönüştürmenin haklı gururunu yaşamaktayız. Değerli müşterilerimiz araçlarını gönül rahatlığı ile güvenilir ellere, deneyimli uzman personeli ve kaliteli hizmet anlayışı ile Mazda Ekinci Özel Servisimize teslim edebilirler. Profesyonel personelimiz araçlardaki arızayı bilgisayar destekli olarak derhal tespit edip, onarıma başlar. %100 orjinal yedek parça garantisi altında en kısa zaman diliminde arızanızı giderip aracınızı ev, ofis vs. adresinize teslim edilecek hale getiririz” dedi.

“Nitelikli iş gücünü bünyemizde yaşatıyoruz”
Faaliyet gösterdiğimiz her alanda teknolojik gelişmelerde öncü olmak müşteri beklentilerini aşan kalitede hizmet üretmek ve bunun için nitelikli iş gücünü bünyemizde yaşatıyoruz diyen işletme yetkilisi; “Toplum ve iş yaptığımız kurumlar tarafından tarif edilen ortak paydada en yüksek kalitede hizmet vererek bizimle çalışan herkesin yaşamına değer katmak için varız.” Şeklinde konuştu.

Mazda Ekinci Özel Servisi: Mehmet Nesih Özmen Mahallesi, Mehmet Akif Cad, Yüksel Sokak, No:3 Merter/Güngören İstanbul adresinde hizmet veriyor.

Mahmut Usta: 0536 440 94 48 (Halkla İlişkiler – Kabul)
Adem Usta: 0535 315 57 19 (Motor – Mekanik)
Ali Usta: 0536 440 94 48 (Kaporta – Boya)
Kadir Usta: 0536 875 23 62 (Elektrik – Elektronik)

You may also like