Anasayfa Asayiş Masonların planları; 1993 yılı Mason operasyonları

Masonların planları; 1993 yılı Mason operasyonları

kadirkoc

Sevgili okurlarım, 1993 yılı kara bir yıl, bu yılı iyi okursak, bugünleri de okuruz.
11 Ocak 1993 : İstanbul Polisi, Lucky-S adlı Panama bandıralı bir gemide 15 ton uyuşturucu ele geçirdi.
Bu operasyon her şeyin başlangıç noktası 1993 yılında olanların tamamı bununla ilişkili.
15 ton uyuşturucu yakalanması kırılması imkansız dünya rekoru.
15 Ocak 1993 : Bingöl ile Diyarbakır’ın Kulp İlçesi arasında bulunan PKK kampları havadan bombalandı. 150 PKK’lının öldüğü açıklandı.

Uyuşturucu nakliyesinde önemli bir görev yapan PKK ya önemli bir darbe vuruldu, Devlet içindeki klikler harekete geçmişti, bu olayın ardından Masonik yapılar aldıkları talimatları yerine getirecekti.
24 Ocak 1993 : Cumhuriyet Gazetesi yazarı Uğur Mumcu, Ankara’daki evinin önünde bulunan arabasına konan bomba ile öldürüldü. Suikastı, saldırıdan hemen sonra İslami Kurtuluş Örgütü üstlendi, ancak bugüne kadar bir netlik kazanmadı.
28 Ocak 1993 : İşadamı Jak Kamhi’ye suikast düzenlendi. Kamhi, yara almadan kurtuldu.
Rutin olaylara değinmiyorum, Mason lojasında önemli görevi olan Jak Kamhi suikasti Masonlar içinde de dengelere müdahale anlamı taşıyordu.
5 Şubat 1993 : ANAP İstanbul Milletvekili ve eski Devlet ve Maliye Gümrük Bakanlarından Adnan Kahveci, eşi ve iki çocuğu ile birlikte Bolu-Gerede yakınlarında trafik kazası geçirdi. Adnan Kahveci ve eşi olay anında hayatlarını kaybederken, çocukları yaralı olarak kurtuldu ancak 17 yaşındaki Aslıhan Kahveci, bitkisel hayata girdi ve 10 gün sonra öldü. Kamuoyunda dürüstlüğü ile tanınan ve çok sevilen Adnan Kahveci’nin yeni yapılan otobanda ters yola girerek kaza yapması, çeşitli şüphelerin ortaya atılmasına sebep oldu.
Uyuşturucu ve Gümrük Bakanının kaza süsüyle öldürülmesi bağlantı kurmak çok zor olmasa gerek, 15 Ton uyuşturucu bir çok ülkenin bütçesinden daha büyük para demek.
17 Şubat 1993 : Jandarma Genel Komutanı Org. Eşref Bitlis’in bindiği askeri uçak, Ankara yakınlarında düştü. Uçakta bulunanlardan kurtulan olmadı. Genelkurmay, olayın teknik bir arızadan meydana geldiğini açıkladı, ancak kamuoyunda sabotaj ihtimali üzerinde ağırlıkla duruldu.
Eşref Bitlis şehit edilmişti, helikoptere Yüzbaşı Cem Ersever tarafından bomba koyulmak yoluyla suikast gerçekleştirilmişti, 15 ton uyuşturucu, 150 PKK lının öldürülmesi, Gümrük Bakanı şehit edilmesi ilişki kurulması çok zor değil, Masonlar çok sinirlenmişti.
29 Mart 1993 : DYP ile SHP’nin beraber verdikleri Anayasa değişikliği teklifinde, milletvekili yemininde yer alan ‘Laik cumhuriyete ve Atatürk ilke ve inkılaplarına bağlı kalacağıma’ cümlesi ile ‘Vatanın ve milletin bölünmez bütünlüğü…’ cümlesindeki ‘millet’ kelimesinin kaldırılması istendi.
“Millet” kelimesi kime batmıştı, taşlar yerinden oynamıştı bir kere.
17 Nisan 1993 : Türkiye’nin 8. Cumhurbaşkanı Turgut Özal kalp yetmezliğinden dolayı sabah saatlerinde öldü. Özal’ın ölüm haberinin duyulmasıyla ülkede tam anlamıyla bir şok yaşandı. Atatürk’ten sonra görevi başında ölen ikinci Cumhurbaşkanı Turgut Özal’ın vefatı dolayısıyla 5 günlük yas ilan edildi. Yurtta ve dış temsilciliklerimizde bayraklar yarıya indirildi, spor müsabakaları iptal edildi, radyo ve televizyonlar yayın akışlarını değiştirdiler.
Özal bile zehirlenerek öldürülmüş, Masonlar çıldırmıştı,
Devam edecek…

You may also like