Anasayfa Köşe Yazarlarımız Mafya’mısın Faruk Dağlı?

Mafya’mısın Faruk Dağlı?

kadirkoc

Sevgili okurlarım, Kale Kayışları eylemi devam ediyor. Geçtiğimiz yazıda Faruk Dağlı’ya sorular sormuştum, cevap vermedi, soruları tekrarlıyorum;
Faruk Dağlı sen yanında çalışan emekçilerin eşlerini darp ettin mi?
Faruk Dağlı sen emekçinin 7 aylık çocuğunu darp ettin mi?
Faruk Dağlı sen yanında çalışan emekçiyi eşinin yanında darp ettin mi?
Faruk Dağlı sen Mafya’mısın?

Sevgili okurlarım, şimdi bazılarına çağrı yapacağım.
SIAD Başkanı Hakan Kocabaş bildiğim kadarıyla Faruk Dağlı sizin üyeniz, Dernek Başkanı olarak Faruk beyle görüştünüz mü? Bir çok olayda açıklama ve taraf oluyorsunuz, 200 tane emekçinin Ramazan günü evine ekmek götürememesi sizin ilgi alanınıza gitmiyor mu?
SİBESO Başkanı Nuray Koçer siz Ahilik geleneğini temsil ediyorsunuz, Ahiler toplumun sorunlarına duyarlı insanlardan oluşur, 200 emekçinin evinde iftar edemiyor olması sizin dikkatinizi çekmiyor mu?
Sayın Silivri Belediye Başkanı Volkan Yılmaz siz bu şehrin eminisiniz, şehrinizde olan bu sorunda orta yol bulmak adına ara bulucu olmayı düşünüyormusunuz?
Silivri’de yaşamak mutlu olacaksa, güzel olacaksa, bu sizlerin sayasinde olabilir, hep beraber elimizi taşın altına koyup Kale Kayış sorununa çözüm bulalım, mutlaka bir orta yol bulunur, hepimize görev düşüyor, haydi Silivri hep beraber Emek, ve alın terinin yanında yer alalım.

You may also like