Anasayfa Asayiş Lanet olsun sizin Özel’inize (Özgür Özel değil Okul,Hastane, Güvenlik)

Lanet olsun sizin Özel’inize (Özgür Özel değil Okul,Hastane, Güvenlik)

kadirkoc

Sevgili okurlarım, ben 70 li yıllardan bilirim Ülkemi, zengin fakir aynı kuyrukta beklerdik Hastanede, Polis arabamızın markasına değil suçumuza bakardı, ki çoğumuzun arabası yoktu, siyah önlük hepimize öyle güzel yakışırdı, ki kim ne marka giyiyor aklımıza gelmezdi.
Bugün Herşeyimiz özel oldu, özel hastaneye gitmemiz kendimizi daha güvende hissetiriyor olsa gerek, ki koşa koşa paramızla gidiyoruz.
Özel güvenlik yasasıyla çıkartıp, o yasayla Devlete Bekçi alıyoruz, sorunlar ortaya çıkınca bekçiler için yasa çıkarıyoruz.
Arabesk bir toplumuz Vesselam.
Özel okullar ise geleceğimizi çalıyor, 3 kuruş para kazanan çocuğunu özel Anaokuluna, Özel İlkokula yolluyor.
Yapmayın beyler
Özel okula gönderdiğiniz çocukla Devlet okuluna giden çocuğun iletişim kurmasına, empati yeteneğinin gelişmesine engel oluyorsunuz.
Çocuk hayatı tanımıyor, fakirliği bilmediği görmediği için zenginliğin paranın değerini bilmiyor.
En ufak bir sarsıntı geçirdiğinde kendini çaresiz hisseden bir gençlik yetişiyor, para kaybetmek hayatın sonu olarak düşünüyorlar, hiç ayakkabısı yırtık arkadaşları olmamış, ders arasında kuru ekmek yiyen arkadaşları olmamış, babası iflas etmis, çocuğu intihar ediyor, çünkü hayatın anlamı olarak maddi gücü görüyor zavallı çocuk.
Bizi Ulus yapan yegane şey gençlerin, çocukların birlikteliğidir, daha çocuk yaşta ayrışıyoruz özel okullar vasıtasıyla.
Bugün bu Özel okul ve dersaneler sayesinde Fethullah şerefsizi gençlerimizin beynini yıkayıp kendine köle yapmadımı?
Ders almıyoruz Vesselam.
Milli Eğitim Bakanı Özel okul sahibi, Sağlık Bakanı Türkiyenin en büyük özel hastane zinciri sahibi, Turizm Bakanı ha keza öyle, bu sistem bizi bitirecek tez elden özel olan herşeyden kurtulmalıyız.
Geçmişte F tipi Hainler Özel Mahkeme kurdu bu Ülkede, sonuçları bizi 15 Temmuz Darbe girişimine kadar getirdi.
Sevgili okurlarım Ülkemizin geleceği Orta Öğretim de özel okul olayını ortadan kaldırmaya bağlı, yoksa daha çocuklarımız 6. 7 yaşlarında ayrışmaya başlıyor, yaş ilerledikçe bu ayrışma artarak devam ediyor.
Yapmayın,vazgeçin özel okul sacmaligindan
Her özel okul kendi görüşüne uygun nesil yetiştirme derdinde, Devlet basit kanunlarla bu hiyanetin önüne geçemez, Devlet kendisi gelecek nesilleri kendi ideolojisine göre yetistirmeli, Devletin asli görevi budur.

You may also like