Anasayfa Köşe Yazarlarımız Ladik Ünsal’la İYİ olacak

Ladik Ünsal’la İYİ olacak

kadirkoc

Sevgili okurlarım, doğduğum topraklara karşı sorumluluk hisseden bir yazarım, yaşadığım yer olan Silivri ne kadar önemliyse doğduğum topraklar da o kadar önem arzediyor benim için.

İbrahim Ünsal İYİ Parti Ladik Belediye Başkan Adayı Kendisini yakınen tanırım, vizyon sahibi, değerli bir iş insanı, Çerkezköy ve İstanbul da bir çok yatırımı olmasına rağmen doğduğu memlekete sorumluluk hissederek Ladik’ten Aday oldu.

Ladik bu adama sahip çıkmalı, Islamkoy’den çıkan Demirel’in bu ülkeye yaptığı katkı inkar edilemez, Ladik köylerinden çıkıp, İstanbul gibi önüne çıkanı harcayan bir şehirde böylesine başarılı iş insanı olabilmek başlı başına bir hikayedir, İbrahim Ünsal İYİ Parti’yle yeni bir Ladik hikayesi yazacak adamdır, evet köylüdür, evet emekçidir ama adamdır, Ladik için bulunmaz nimettir, köylü olması ve buralara ulaşmış olması onun kalitesini gösterir.

Sayın Ünsal toplumsal konulara duyarlı ve sivil toplum örgütlerinde aktif görev alan birisidir.

Sayın Ünsal’a beş yıl görev verilsin Ladik Merzifon’u sollamazsa hesabı bana sorulsun diyecek kadar güveniyorum.

İbrahim Ünsal maddi manevi elini taşın altına koymuştur, bundan sonrasına Ladik halkı karar verecektir, özellikle CHP seçmenine diyorum ki sizde elinizi taşın altına koyun, bu adam bizden yani halktan biri, Ünsal İYİ Parti Adayı degil bizim adayımızdır ve size emanettir, CHP seçmeni emanete hıyanet etmez ve adayımıza sahip çıkacaktır.

Bundan öncesinde akp’ye oy vermiş seçmen Sayın Ünsal’a oy vermeli çünkü İbrahim Ünsal Adalet ve Kalkınma Partisinin Kalkınma sözcüğünü temsil ediyor, MHP seçmeni oy vermelidir çünkü İbrahim Ünsal Ülkücü ideoloji’yi benimle saatlerce tartışacak kadar Ülkücü ideolojiyi benimsemiş bir dostumdur.

Kararı verecek olan Ladik Halkıdır ve Sayın İbrahim Ünsal’ı seçerek te en doğru kararı verecektir diye düşünüyorum.

You may also like