Anasayfa Köşe Yazarlarımız KÖPEKLER KARANLIĞA HAVLAR!!!

KÖPEKLER KARANLIĞA HAVLAR!!!

kadirkoc

Yerel seçimlere bir yıldan fazla zaman var, ohal durumu var, parti içi mücadele var.

Kendini chp li olarak gören hiçkimse partiye zarar verecek açıklama ve söz söylemez.

Neticede her hangi bir aday adayına atılacak iftira ve karalama rakip partilerin işine yarar. Bunu bilemeyecek kişi chp nin köpeği dahi olamaz.

Silivri’de azılı Işıklar düşmanları var, baktigim zaman bunları çoğu sayın belediye başkanının ya ekibinde yer almış kişiler, yada kurumla ticari işi olanlar.

Siyasi mücadeleye girecek her aday adayının başımızın üstünde yeri vardır ancak bunu kişisel düşmanlık olarak görenide deşifre etmek gerek.

Burada asıl dikkat edilmesi gerekenler ise kendini chp li addeden gazeteci çetesi.

Bu çete şimdiden görevine başlamış görünüyor, Işıklar üzerinden polemik yaparak chp içine nifak tohumu ekmeye çalışıyorlar.

Bora balcıoğlu nu ayartamayan bu çete şimdi başka isimler üretmeye başladılar, amaçları kendilerine alan açmak, kaos oluşturup o kaostan, yani karanlıktan faydalanmak.

Chp muhalifi olan bir gazeteciyi anlarım, amacı zaten kendi partisini yerel iktidara taşımak, ama bu bahsettiğim çetenin partisi yok, çıkarları var.

Bu çete demokrasi havarisi görünür, fikir özgürlüğü çevresinde fikir beyan edeni c. Savcısına şikayet eder.

Bu çete her türlü melaneti yapar, hakarette bulunur, hastalık olan şizofreni kelimesini hakaret sayar.

Bu çete kirli ilişkiden bahseder, kendisine senin ne tür ilişkin var denilince, kadınlığıma laf edildi, cinsel ilişki deyip savcıda soluğu alır. (Alimin zikri neyse fikri odur).

Yerel secimde elbette partide aday adayları çıkacak ve bize düşen adaylıklar kesinleşene kadar herbirine eşit mesafede durmak. Ama bu kirli çeteyle işbirliği yapana asla yakın olmayız.

Sayın Işıklar mevcut belediye başkanımızdır, parti başkasına bu görevi verene kadar da korumak kollamak görevdir.

Bu kirli çeteyle işbirliğine giden hiç kimsenin bu partide yeri yoktur, olamayacaktirda.

Öyle Ankaraya gidip üç beş resim çekinmeyle bu işlerin olmadığı geçmişte görülmüştür.

Demokratik bir yarış yapılırsa her aday adayının yanında yer alırız, yok eğer kirli ittifak yapmaya kalkanlarıda deşifre ederiz Elhamdülillah…

Yazımı başlığa uygun olarak sonlandırmak gerekirse, köpekler karanlıktan korktukları için gece daha çok havlarlar. Normal şartlarda sürü olarak dolaşmayan evcil köpekler, deve ölüsünü yerken kavga etmezler, aralarına atacağın küçük kemik parçası onları vahşi hayvana dönüştürür.

Günü geldiğinde araniza atılacak kemik parçası elbet bulunur.

Burada geçen köpek cümlelerinden dolayı tüm köpeklersen peşinen özür dilerim…

 

You may also like