Anasayfa GÜNDEM Kirli ilişkiler deşifre oldu

Kirli ilişkiler deşifre oldu

kadirkoc

Sevgili okurlarım, 31 Mart seçimleri dönemini hatırlarsınız, “Talimat Var, CHP yi destekleyeceğiz” diyerek, CHP’nin Mimar Sinan Mahallesinde yaptığı toplantıyı provoke eden adam Vesim Aksu, yapılan bu provokasyon Ulusal Medyaya gündem olmuştu.
Vesim Aksu HDP Silivri İlçe Başkanlığı yapmış birisi, daha sonra Fransa’ya iltica ederek, orada bir derneğin başına geçiyor, başında bulunduğu dernek Fransa da şaibeli işlere bulaştığı iddia edilen bir sivil toplum örgütü.
Vesim AKSU halen Fransız Pasaportu taşıyor.
Gökhan Daşkın iki dönem MHP İlçe yöneticiliği yapmış birisi, MHP li Belediye Başkanı Volkan Yılmaz’a en yakın adam, Özel Kalem Müdürü, Devlet Memuru, bizzat belediye Başkanını temsil yetkisi var.
Bu iki isim ideolojik olarak taban tabana zıt, “birbirlerine selam dahi vermezler” diye düşündüğünüzden eminim ama öyle değil.
Bu iki isim çok samimi görüntüler veriyor, Vesim Aksu’nun o gün yaptığı çıkış verilen talimatla yapılmış olduğu gerçeği önümüze geliyor, HDP cenahı tarafından dışlanan Vesim Aksu, Cumhur İttifakı tarafından kendine verilen görevi o gün yerine getirerek bugünlerin temelini atıyor.
Gökhan Daşgın, Vesim Aksu birlikteliği halen devam ediyor, samimi MHP li Kardeşim, samimi HDP li dostum kavga ederken, bu isimlerin birlikteliği son derece manidar.
31 Mart seçimleri öncesi “Talimat var, CHP yi destekleyeceğiz” diyerek Ulusal Medyaya gündem olarak, Ulusalcı CHP seçmenini ve Milliyetçi seçmeni CHP den uzak tutmaya çalışırken, perde arkasında işbirliği yapanlar bugün gün yüzüne çıkıyor.
Bu yapılan sohbeti masumlaştırmaya çalışacaklarından eminim, Devlet Bahçeli’nin HDP liler hakkında söyledikleri ortada duruyor, Volkan Yılmaz’ın mangalda kül bırakmayan kükreyişleri gözümüzün önünde dururken, bu sohbeti masum bir çay sohbeti olarak açıklayacaklardır, hatta Gökhan Daşgın “Biz orada çay içiyorduk, ben Vesim Aksu’yu tanımam, selam verdi geldi yanımıza oturdu, ne yapayım” diyecektir, partililerine, yada Belediye Başkanına…
You may also like

1 yorum

Salim Seçkin 2 Kasım 2020 - 16:22

Kadir Koç hiçbir Devlet memuru insan ayrımı yapamaz insan ayrımı yaparken suç işlemiş sayılır. Bu yüzden yaptığın haber ayrımcılığa yönlendirme teşkil ettiği için suç unsuru bir haber niteliği taşıyor.

Comments are closed.