Anasayfa Köşe Yazarlarımız Kırk Çakal uluyor!

Kırk Çakal uluyor!

kadirkoc

Sevgili okurlarım, “bir Kurt’un arkasından kırk Çakal ulumasa, o Kurt’a Kurt denemezmiş”, “nerden çıktı şimdi bu söz” dediginizi duyar gibiyim.
10 Yıl Silivri Belediye Başkanlığı yapan Özcan Işıklar seçimi kaybetti, başkanlığı boyunca etrafında bulunup, ego tatmini yapanlar bugün konuşmaya başladılar, “Ayıptır beyler” adam seçim kaybetti ama sizin gibi kenara çekilip ızleyici olmuyor, partisi için canla başla çalışıyor, ben merkezli siyaset degil, biz merkezli siyaset yapıyor, kendi adaymış gibi çalışıyor, siz ise laf yetistiriyorsunuz, birazcık utanma olur.
Siyasette bazı isimler vardır, izlerini asla silemezsiniz, siz yolunu tıkarsınız, o bir yol açar, siz vurdukça o güçlenir, işte Özcan Işıklar böyle bir adam.
Dün havlayan Köpekler bugün Çakallık yapma peşindeler, ulan embesiller kahve köşelerinde ahkam keser, Çakallara yem verip kendinizi partiliyim dersiniz, “ben varsam parti var” diyerek partinize hizmet mi ettiginizi sanıyorsunuz defolun gidin, bir asalak gibi yaşıyorsunuz, asalak gibi geberip gideceksiniz.
Adam partisi için canla başla çalışıyor, ideoloji anlamında doygunluğa ulaşmış, emek veriyor, “ben kaybettim nasıl olsa, bundan sonrası banane” demesini mi bekliyorsunuz, cok beklersiniz, Işıklar kaybettiği seçim üzerinden rüştünü ispat ediyor, genel merkezin verdiği görevi yerine getiriyor.
Sayın Işıklar, siz Çakalların ulumasına bakmayın, adı üzerinde Çakal, ulumak onların görevi, sizin göreviniz ise Kurt gibi, gerektiğinde tek başınıza Çakal sürüsünü peşinize takacaksınız.
Partimize ve ideolojimize gönül vermiş insanlar sizi takdirle takip ediyor.

You may also like