Anasayfa Genel KİPTAŞ 2 BİLDİĞİNİZDEN BETER

KİPTAŞ 2 BİLDİĞİNİZDEN BETER

kadirkoc

Sevgili okurlarım, Silivri KİPTAŞ 2 Konutları uzun süredir takip ettiğim bir yer.

Boğaziçi Yönetimden alınması sürecinde ciddi destek olarak haksızlığa hayır dedim ama geldiğimiz noktada vatandaşların mağduriyeti artarak devam ediyor.

Gardiyanlardan oluşan yönetim adaylarına mesafeli durdum ve bu seçilen yönetime dolaylı desteğim oldu, geldiğimiz noktada “hata yapmışım” diyorum.

2.040 daireden oluşan sitenin 350 TL den 542 TL ye çıkarıldı, Aylık gelir 1.105.680 TL  bu para bir şekilde öğütülüyor, ama çevre düzeni bakım diye bir şey yok, bu paradan Boğaziçi Yönetime Aylık 60.000 TL danışmanlık ücreti ödeniyor, bu ücretin bu denli yüksek olmasının tek sebebi ise 350 dairenin tapusunun halen KİPTAŞ ta olması, bu 350 Blok oy olduğu gibi şu anki yönetime verildi ve Gardiyanlardan oluşan yönetim kaybetti.

Seçilen yönetim diyet ödemek için 60. 000 TL ödüyor ama mobing uygulama konusunda son derece mahir.

Boğaziçi Yönetimin atadığı Müdür mobing uygulanarak istifa ettiriliyor, çalışan personellere hakaret edebilen  İ. Ş isimli bayan yönetici var, hanımefendi fabrikada çalışıyor , sitede emlak satım işi yapıyor, bazı emlakçılardan komisyon alıyor, ama herkesin başında Ali Kıran Başkesen olmuş.

Site sakinleri ve çalışan personel bıkmış ama ses çıkaramıyor, bu hanımla tartışan ya işten atılıyor yada oturduğu daireden.

Yönetici olan kişi bulunduğu sitede alım satım işi yapıyorsa görevi kötüye kullanıyordur elbette “ispat gerekir” İspat için bazı kamera görüntüleri vardır muhtemelen.

Çalışan emekçi ve gariban site sakinini sindirebilirsiniz ama bizi asla, konuyu yakından takip etmeye devam edeceğim.

 

You may also like