Anasayfa Asayiş KIPTAŞ 2 arpalık mı?

KIPTAŞ 2 arpalık mı?

kadirkoc

Sevgili okurlarım, Silivri KİPTAŞ Konutları karıştı, yıllardır akp tarafından arpalık olarak kullanılan bu site İBB yönetimi değişince karıştı.
Yaptığım araştırmalarda hicbir etik değer uygulanmayan site yönetimi İlk kez seçim yapmak zorunda kalıyor.
Site yönetimi yıllardır Boğaziçi Yönetim Aş tarafından sağlanıyor, hesap soran yok, denetleyen yok, kafasına göre zam yapıp, istediği gibi hizmet veriliyor.
Blok temsilcisi yöntemi uygulanmamış, hesap verilme diye bir sıkıntıları olmamış, Vatandaş aidat ödemiş ama para nere harcanmış bilmiyor.
Son gelinen noktada ise Pirestij Yönetim diye bir şirket çıkmış ağırlıklı olarak gardiyanlardan imza toplamış, seçim kararı aldırmış, bu imzalara dayanarak “yönetim bize geçti” diyerek yönetime bir nevi darbe yapmaya kalkmış:) hatta bu imzalarla bankaya giderek ” “yönetim bizde, banka hesaplarını bize devret” diyor.
Yine AY/Gök yönetim firması da imza topluyor ve seçim de “bizde varız” diyor.
Boğaziçi Yönetim AŞ adlı firmayi inceledim, ağırlıklı olarak akp li olmaları öne çıkıyor, personeli akp İlçe Başkanlığı tarafından oluşturulmuş, millet kapıcı olmak için bile akp den torpil yapılarak işe alınmış, hal böyle olunca İBB yönetimi değişince şirketin batacağı konuşulmaya başlanmış, çalışan personeli bunu bilerek tazminatı bir an önce alma derdine düşerek işleri aksatarak kendini kovdurma yoluna başvuruyor.
Ben buradan Sayın Kaymakam’a çağrı yapıyorum, KİPTAŞ 2 de Vatandaşın parası iç edilmeye çalışılıyor, buraya seçim yapılana kadar Kayyum atanmalı, hesaplar incelenmeli.

You may also like