Anasayfa Köşe Yazarlarımız Kim bu Ercan Öztürk’ü besliyor!

Kim bu Ercan Öztürk’ü besliyor!

kadirkoc

Sevgili okurlarım, karşıda  rakip parti var, ama adamların  derdi rakip parti degil, kendi partilerinin Belediye Başkanı, ben buna en hafif  tabirle şerefsizlik  diyorum.

Öncelikle  Akşam  Gazetesi ve Ercan Öztürk  denen santajcı muhabire bakalım.

Aksam gazatesi  havuz medyasının tetikçisi, tetiği  çeken  el Akşam  oluyor, sevinen ise tüm  havuz medyası, Ercan Öztürk  denen müsvedde ise basın  konseyi tarafindan şantaj  ve tehdit ettigi için  tescillenmiş biri, bu Ercan Öztürk Silivri Belediye  Başkanı Özcan Işıklar’a gelip açıktan  para talep ediyor, bu olay yıllar  önce oluyor, Işıklar  bu adamı  kovuyor, o günden  sonra bu santajcı  muhabir hangi gazeteyle çalışsa bazı  haberleri hep özel  haner mahiyetine giriyor, bu kişi  özellikle havuz medyasına haberler yapıyor, yaptığı  her haber buram buram şantaj  kokmasina rağmen, editöryel kadro tarafından  yayına  sokuluyor çünkü  onlarında işine  geliyor.

Sevgili okurlarım, google Ercan Öztürk  yazarsanız  bu dediklerimi teyit edeceksiniz zaten.

Önce  paylaşılan  resmi analiz edelim, resim çaprazdan  çekilmiş, yüz  görünmüyor Özcan Işıklar olduğu  iddia edilen kişi tanınacak gibi degil, daha dogrusu hiç kimseye benzemiyor, resme biraz daha dikkatli bakalım, Işıklar  olduğu  iddia edilen kişi gözlük  takıyor ve siyah çerçevesi var, Sayın  Işıklar gözlük takmıyor, Işıklar’la yüzyüze  sohbet eden herkes resimdeki kişinin  o olmadığını net bir şekilde görüyor, burada haberi yapan ve yaptıranlar şunu  yapmaya çalışıyor, bu resim üzerinden yüzyüze  sohbet etmeyenleri etkileyebilmek ve Özcan Işıklar kumar oynuyor algısı  yaratmak.

Bu haberi yapan ve özellikle yaptıranlara şunu  söylemek  istiyorum, hepinizi  tanıyorum, kimle hangi kirli oyunların içinde olduğunuzu  biliyorum, bu zamana kadar  susmanın tek sebebi var oda partinin zarar görmemesi, ama bu tarz sahte haberler yaptırmaya  devam  ederseniz, bize gerçekleri  yazmak kalır. Sizler bu partinin aday adaylarısınız, aday olamayacağınızı anladığınızda yada gördüğünüzde bunları yapacağınızı  ben tahmin ediyordum, sizden beklentilerim devam ediyor, adaylık  netlestiğinde akp için  canla başla  çalışacağınızdan eminim.

Iddia etmiyorum, somut olarak diyorum ki bu haberi yaptıran  Cumhuriyet Halk Partisi üyesi, hatta aday adayları. Bunları  söyleyip şimdilik susuyorum ama şimdilik…

You may also like