Anasayfa GÜNDEM Kılıçdaroğlu Hakan Arslantaş’ı aradı

Kılıçdaroğlu Hakan Arslantaş’ı aradı

kadirkoc

Sevgili okurlarım, liderlik doğuştan gelir derler lakin bu algıyı darmadağın eden adam var “KILIÇDAROĞLU”.

Bürokrat kökenli olan Kılıçdaroğlu liderliğini perçinledi, Silivri de iş hayatlarını sürdüren Arslantaş ailesi annelerini kaybetti, “acı paylaştıkça azalır” diyen Kılıçdaroğlu bizzat kendi özel telefonuyla Hakan Arslantaş’ı arayarak taziyelerini iletti, Arslantaş ailesi Ak Partili olarak bilinen bir aile.

Sadece bu kadar mı elbette hayır, Kılıçdaroğlu arar da Canan Kaftancıoğlu durur mu, Canan Hanım da Arslantaş ailesini arayarak başsağlığı mesajını iletti.

Sevgili okurlarım, “ne yapalım aradıysa” diyenleriniz olacaktır, Rahmetli Demirel miting yapmaya gittiğinde topluluğun içinde “değirmenci Ali ağa, fırıncı Mehmet dayı” diye hitap ederek insanların gönlünü kazanıyordu, gönül kazanmak böyle bir şey.

Burada ayrı bir paragraf Berker Esen’e açmak gerekiyor, bugün Kılıçdaroğlu, Kaftancıoğlu hatta İmamoğlu Silivri yi taziye için arıyorsa bu başarı Berker Esen Başkanın artı hanesine yazıldı bile.

Beni gururlandıran İlçe Başkanım Berker Esen’e, İstanbul İl Başkanım Canan Kaftancıoğlu’na ve Genel Başkanım Kemal Kılıçdaroğlu’na ayrı ayrı teşekkürlerimi sunuyorum.

Bu vesileyle Arslantaş Ailesine tekrar baş sağlığı diliyorum.

You may also like